بدون دیدگاه
2018/02/25 - 19:08

فرماندار رشت در جلسه ستاد راهیان نور؛

۹۰۰ نفر از مردم شهر رشت در قالب ۲۰ اتوبوس به اردوهای راهیان‌نور اعزام می‌شوند

سید محمد احمدی در جلسه هماهنگی ستاد راهیان نور و بزرگداشت روز شهدا شهرستان ، اردوهای راهیان نور را یک رویداد فرهنگی ارزشمند برشمرد و اظهار کرد: اعزام کاروان

سید محمد احمدی در جلسه هماهنگی ستاد راهیان نور و بزرگداشت روز شهدا شهرستان ، اردوهای راهیان نور را یک رویداد فرهنگی ارزشمند برشمرد و اظهار کرد: اعزام کاروان راهیان نور علاوه بر اینکه یک یادآوری خاطرات برای نسل‌های ابتدای انقلاب است، سبب بازگویی رشادت‌ها، ایثار و جوانمردی برای نسل چهارم انقلاب نیز می‌باشد. به […]

سید محمد احمدی در جلسه هماهنگی ستاد راهیان نور و بزرگداشت روز شهدا شهرستان ، اردوهای راهیان نور را یک رویداد فرهنگی ارزشمند برشمرد و اظهار کرد: اعزام کاروان راهیان نور علاوه بر اینکه یک یادآوری خاطرات برای نسل‌های ابتدای انقلاب است، سبب بازگویی رشادت‌ها، ایثار و جوانمردی برای نسل چهارم انقلاب نیز می‌باشد.

به گزارش خبر راست، فرماندار شهرستان رشت بازگویی خاطرات دفاع مقدس برای نسل چهارم انقلاب سبب تداوم بخشی فرهنگ ایثار و شهادت می‌شود، افزود: مقام معظم رهبری بر اعزام کاروان‌های راهیان نور بسیار تاکید دارند و ما می‌خواهیم با هدایت حاکمیت این حرکت ادامه داشته باشد؛ این مسیر باید تقویت شود تا به حرکت خودجوشی تبدیل شود و مردم خود در سفر راهیان نور مشارکت داشته باشند.

احمدی با بیان اینکه دفاع مقدس ما با همه جنگ‌ها متفاوت بود زیرا دستاوردها و برکات دفاع مقدس تاثیر بسزایی در جامعه دارد‌، افزود: بسیاری از دشمنان قسم خورده ما تمام تلاش شان را معطوف این کرده‌اند که بین جوانان و نظام فاصله بیندازند زیرا می‌دانند جوانان ایرانی سرشار از تفکر، پویایی و انرژی هستند.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت جوانان در پست‌های مدیریتی، گفت: باید با استفاده از ظرفیت جوانان در پست‌های مدیریتی، خلاقیت و نوآوری را در جامعه تزریق کنیم.

فرماندار شهرستان رشت به تاثیر پذیری جوانان از اردوهای راهیان نور اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه مناطق دفاع مقدس به سبب پاکی و قداست خون شهدا جایگاه ارزشمندی دارد، لذا بسیاری از جوانان با حضور در اردوهای راهیان نور متحول می‌شوند.

وی ادامه داد : معتقدم سرمایه گذاری در این عرصه فرهنگی هزینه محسوب نمی‌شود و این اردوها یک کار فرهنگی است تا جوانان ما با آرمان‌ها و‌ ارزش‌های دفاع مقدس آشنا شوند.

احمدی با اشاره به در پیش بودن ۲۲ اسفند، روز شهدا، تصریح کرد: گلباران مزار شهدا، پیاده روی خانوادگی، تجلیل از ایثارگران بازنشسته، همایش نکوداشت قرآنی، دیدار با خانواده شهدا از جمله ویژه برنامه‌های گرامیداشت روز شهداست.

احمدی با اعلام اینکه بسیاری از مردم به صورت شخصی و خارج از کاروان‌های راهیان‌نور به منطقه عملیاتی دفاع مقدس سفر می‌کنند گفت: ۹۰۰ نفر از مردم شهر رشت در قالب ۲۰ اتوبوس به اردوهای راهیان‌نور اعزام می‌شوند.


شماره خبر 19637 - 2018/02/25
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com