بدون دیدگاه
2018/03/06 - 9:37

پیام تبریک فرماندار شهرستان رشت به مناسبت فرا رسیدن روز درختکاری و هفته منابع طبیعی

منابع طبیعی یکی از عوامل توسعه پایدار است

فرماندار شهرستان رشت به مناسبت فرارسیدن روز درختکاری در پیامی اعلام کرد: تاثیر مستقیم و غیرمستقیم منابع طبیعی به لحاظ توانمندی‌های بسیار زیاد آن

فرماندار شهرستان رشت به مناسبت فرارسیدن روز درختکاری در پیامی اعلام کرد: تاثیر مستقیم و غیرمستقیم منابع طبیعی به لحاظ توانمندی‌های بسیار زیاد آن بعنوان اساسی ترین عامل توسعه کشور محسوب می‌شود . به گزارش خبر راست، سید محمد احمدی با صدور پیامی روز درختکاری و هفته منابع طبیعی را گرامی داشت. متن پیام به […]

فرماندار شهرستان رشت به مناسبت فرارسیدن روز درختکاری در پیامی اعلام کرد: تاثیر مستقیم و غیرمستقیم منابع طبیعی به لحاظ توانمندی‌های بسیار زیاد آن بعنوان اساسی ترین عامل توسعه کشور محسوب می‌شود .

به گزارش خبر راست، سید محمد احمدی با صدور پیامی روز درختکاری و هفته منابع طبیعی را گرامی داشت. متن پیام به شرح زیر است:

روز درختکاری فرصت بسیار مناسبی است تا با کاشت یک نهال و توسعه فضای سبز، آینده فرزندان این مرز و بوم را با هوای پاک و سالم تضمین کنیم. بدون تردید منابع طبیعی همواره به منزله زیربنای توسعه اقتصادی، اجتماعی نقش اساسی داشته است و باید بیش از پیش قدر و منزلت آن مورد توجه قرار گیرد.

تاثیر مستقیم و غیرمستقیم منابع طبیعی به لحاظ توانمندی‌های بسیار زیاد آن بعنوان اساسی ترین عامل توسعه کشور محسوب می‌شود لذا اگر از توانایی‌های فوق بصورت مطلوب استفاده شود می‌تواند ضامن توسعه پایدار و همه جانبه گردد.

کاشت نهال و درخت در روز درختکاری به عنوان یک اقدام ملی خدا پسندانه است که سبب توسعه پوشش گیاهی و درختکاری می شود و برماست در این راستا دیگران را نیز تشویق کنیم تا با کاشت درخت از سرمایه‌های طبیعی این مرز و بوم حفاظت نماییم.

سیدمحمد احمدی
فرماندار شهرستان رشت


شماره خبر 19607 - 2018/03/06
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com