بدون دیدگاه
2018/03/08 - 10:43

رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت :

مشاوره ازدواج به دور از فضای درمانی صورت گیرد

محمد حسن عاقل منش ، با اشاره به لزوم فعالیت مراکز مشاوره ازدواج و خانواده گفت: مشاوره های اجباری برای جوانان لذت بخش و در یک محیط صمیمی به دور از فضای درمانی صورت بگیرد.

محمد حسن عاقل منش ، با اشاره به لزوم فعالیت مراکز مشاوره ازدواج و خانواده گفت: مشاوره های اجباری برای جوانان لذت بخش و در یک محیط صمیمی به دور از فضای درمانی صورت بگیرد. به گزارش خبر راست، دو مرکز تخصصی مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده تحت عنوان «اندیشه نیک» و «آریانا» با همت […]

محمد حسن عاقل منش ، با اشاره به لزوم فعالیت مراکز مشاوره ازدواج و خانواده گفت: مشاوره های اجباری برای جوانان لذت بخش و در یک محیط صمیمی به دور از فضای درمانی صورت بگیرد.

به گزارش خبر راست، دو مرکز تخصصی مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده تحت عنوان «اندیشه نیک» و «آریانا» با همت و تدبیر وزارت ورزش و جوانان و سازمان نظام روان شناسی و مشاوره در شهر رشت آغاز به کار کرد.

محمد حسن عاقل منش ، رئیس کمیسیون فرهنگی ، اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت در حاشیه این مراسم، مراکز مشاوره را چراغ راه جوانان و خانواده ها دانست و اظهار کرد:
بهره گیری از ظرفیت تشکل های مردم نهاد حلقه مفقوده حرکت های فرهنگی و اجتماعی است.

وی با بیان اینکه نمایندگان مردم در نهادهای مدنی می توانند مکمل اقدامات ما باشند، تصریح کرد: گاها مسئولان بسیار تلاش می کنند، اما اگر هم افزایی اجتماعی نداشته باشیم، بی تردید به نتیجه مطلوب نخواهیم رسید.

عضو شورای اسلامی شهر رشت، با اشاره به لزوم فعالیت مراکز مشاوره ازدواج و خانواده، گفت: مشاوره های اجباری برای جوانان لذت بخش و در یک محیط صمیمی به دور از فضای درمانی صورت بگیرد و این وظیفه ما به عنوان مسئولان امر است که زمینه را فراهم کنیم.

عاقل منش، با بیان اینکه بخشی از فعالیت سرای محلات به مسائل خانواده و آسیب های اجتماعی اختصاص دارد، خاطرنشان کرد: به دنبال بازنگری نیازمندی های روز جامعه هستیم.

وی با بیان اینکه جوانان ما باید در یک فضای شاد و مفرح علاوه بر علم آموزی، پاسخ سوالات خود را دریافت کنند، گفت: فاصله بین والدین و فرزندان زیاد شده است و لذا جوانان به راحتی می توانند مشکلات خود را با مشاور در میان بگذارند و راهنمایی کسب کنند.


شماره خبر 19419 - 2018/03/08
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com