بدون دیدگاه
2017/04/17 - 11:11

نماینده مجلس

جعفرزاده : شورای نگهبان باید با آنهایی که وعده‌های پوچ می‌دهند برخورد کند

صدا و سیما حرمت را نگه نمی‌دارد

به گزارش خبر راست، غلامعلی جعفرزاده با تاکید بر هوشیاری مردم در وعده‌های غیرعملی کاندیداها گفت: شورای نگهبان باید با آنهایی که وعده‌های پوچ می‌دهند برخورد و این وعده دهندگان را حذف کند. وی افزود: به نظر می‌رسد خود مردم هم به عقلانیتی رسیده‌اند که بتوانند وعده‌های عملی را از وعده‌های غیرعملی تشخیص دهند. جعفرزاده […]

به گزارش خبر راست، غلامعلی جعفرزاده با تاکید بر هوشیاری مردم در وعده‌های غیرعملی کاندیداها گفت: شورای نگهبان باید با آنهایی که وعده‌های پوچ می‌دهند برخورد و این وعده دهندگان را حذف کند. وی افزود: به نظر می‌رسد خود مردم هم به عقلانیتی رسیده‌اند که بتوانند وعده‌های عملی را از وعده‌های غیرعملی تشخیص دهند.

جعفرزاده نماینده مجلس اظهار کرد: وقتی فردی می‌گوید پنج میلیون شغل ایجاد خواهد کرد، طبق علم اقتصاد حداقل باید رشد ۱۸ درصدی اقتصادی وجود داشته باشد. کدام کشور دنیا اکنون چنین رشدی را دارد؟

نماینده مردم رشت در مجلس تصریح کرد: این حرف نشان می‌دهد که چنین فردی یا علم ندارد یا از روی غرض‌ورزی شخصی صحبت می‌کند و یا از روی عصبانیت و عقده‌گشایی. چنین کسی صلاحیت پستی هم که اکنون دارد را ندارد.

جعفرزاده همچنین یادآور شد: طبق محاسباتی که در علم اقتصاد وجود دارد می‌توان گفت چه میزان شغل، چه میزان رشد اقتصادی می‌خواهد و اگر رشد ۱۸ درصدی مدنظر باشد باید این میزان رشد حداقل طی مدت ۱۰ سال ثابت باشد.

ایسنا


شماره خبر 1876 - 2017/04/17
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com