بدون دیدگاه
2018/02/24 - 11:34

آغاز فروش فیس لیفت خودروی جیلی باقیمت قطعی حدود ۵۹ میلیون تومان و شرایط اقساطی +عکس و جزئیات

نسخه فیس لیفت GC6 با موتور 1.5لیتری، 104 اسب بخار قدرت و 146 نیوتون متر گشتاور دارد و نیروی آن توسط یک گیربکس 4 دنده اتوماتیک به چرخ های جلو منتقل می شود. فیس لیفت جیلی

نسخه فیس لیفت GC6 با موتور ۱٫۵لیتری، ۱۰۴ اسب بخار قدرت و ۱۴۶ نیوتون متر گشتاور دارد و نیروی آن توسط یک گیربکس ۴ دنده اتوماتیک به چرخ های جلو منتقل می شود. به گزارش خبر راست، فروش فیس لیفت خودروی جیلیGC6 امگراند جدید از امروز در تمامی نمایندگی شرکت خودروسازان بم آغاز شد. فیس […]

نسخه فیس لیفت GC6 با موتور ۱٫۵لیتری، ۱۰۴ اسب بخار قدرت و ۱۴۶ نیوتون متر گشتاور دارد و نیروی آن توسط یک گیربکس ۴ دنده اتوماتیک به چرخ های جلو منتقل می شود.

به گزارش خبر راست، فروش فیس لیفت خودروی جیلیGC6 امگراند جدید از امروز در تمامی نمایندگی شرکت خودروسازان بم آغاز شد.

فیس لیفت جیلی جی.سی۶ با لوگو امگرند در خطوط تولید شرکت خودروسازان بم شریک تجاری جیلی در ایران تولید و فروش آن با قیمت قطعی ۵۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان از امروز تا ۱۵ اسفند ماه و با شرایط نقدی و نقد اقساط در سراسر کشور آغاز شد.

اغاز فروش فیس لیفت  خودروی جیلی باقیمت قطعی حدود 59 میلیون تومان و شرایط اقساطی  (+عکس و جزئیات)

بر اساس  اعلام شرکت خودروسازان بم پیش خرید این خودرو که موعد تحویل آن اردیبهشت، خرداد و تیرماه سال آینده اعلام شده است با پرداخت های ۵، ۱۰، ۲۰ و ۳۰ میلیون تومان انجام شده و متقاضیان می توانند از شرایط دیافت تسهیلات ۱۵ میلیون تومانی نیز بهرمند شوند.

نسخه فیس لیفت GC6 با موتور ۱٫۵لیتری، ۱۰۴ اسب بخار قدرت و ۱۴۶ نیوتون متر گشتاور دارد و نیروی آن توسط یک گیربکس ۴ دنده اتوماتیک به چرخ های جلو منتقل می شود.

این خودرو  به امکاناتی نظیر دی لایت های جدید، سان روف، تریم داخلی دو رنگ، سیستم صوتی و تصویری جدید، سیستم تهویه اتوماتیک و … مجهز شده است.

جیلی GC6 که از آن به عنوان پرفروش ترین سدان سگمنت B در بازار چین یاد می شود در موضوع رضایت مشتریان، نیز توانسته است امتیازات بالایی را در چین و بازارهای هدف به دست آورد.

برای مشاهده جدول فروش و عکس ها بر روی آن کلیک نمایید.


شماره خبر 18437 - 2018/02/24
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com