بدون دیدگاه
2017/04/15 - 14:17

زنی که سوار بر موتور گرد جهان می‌چرخد + عکس

زنی که سوار بر موتور گرد جهان می‌چرخد + عکس

به گزارش خبر راست، یک زن تصمیم گرفته است، تنها و فقط با یک موتورسیکلت به تمام نقاط جهان سفر کند.این زن به صورت انفرادی سوار بر موتور گرد جهان می‌چرخد. بر اساس گزارش تلگراف، وی زمانی تصمیم به این کار گرفت که به گفته خودش” نامزدش این کار را خطرناک خوانده بود.” «نیکی میسورلی» (niki […]

به گزارش خبر راست، یک زن تصمیم گرفته است، تنها و فقط با یک موتورسیکلت به تمام نقاط جهان سفر کند.این زن به صورت انفرادی سوار بر موتور گرد جهان می‌چرخد.

بر اساس گزارش تلگراف، وی زمانی تصمیم به این کار گرفت که به گفته خودش” نامزدش این کار را خطرناک خوانده بود.”

«نیکی میسورلی» (niki Misurelli) که در رسانه های اجتماعی به دخترموتورسوار آلاسکا مشهور شده تصمیم گرفته به تنهایی خطرات این ماجراجویی را بر عهده گیرد.

این زن ۳۰ ساله قرار بود این سفر‌ها را به همراه نامزدش انجام دهد که بعدها به دلیل اینکه وی این کار را خطرناک قلمداد می‌کرد تصمیم گرفت دل به دریا بزند و به تنهایی گرد جهان سفر کند.

اولین سفر وی با موتور سیکلت از آلاسکا به پاناما در آمریکای مرکزی بود؛ او تاکنون به ۹ کشور سفر کرده و بیش از ۱۸ هزار مایل(۲۸۹۶۸ کیلومتر) را با موتورسیکلت پیموده است.

همراه او در این سفرها فقط و فقط یک موتورسیکلت مدل هوندا( Honda CBR 600rr) بوده است.

وی تصمیم دارد در آینده نزدیک به اروپا و سپس به خاورمیانه و شمال آفریقا سفر کند.

«میسورلی» که تمام وسایل زندگی خود را فروخته است تصمیم دارد به صورت پاره‌وقت کار کند تا به هدف خود که سفر به تمام جهان است جامه عمل پوشد.


شماره خبر 1750 - 2017/04/15
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com