بدون دیدگاه
2018/02/08 - 11:54

سلفی وحدت ورزشکاران دو کره (+عکس)

در آستانه آغاز المیک زمستانی پیونگ چانگ در کره جنوبی دو ورزشکار اسکیت باز کره جنوبی و شمالی با انداختن یک عکس "سلفی" خبرساز شدند. سلفی وحدت ورزشکاران دو کره

در اقدامی بی سابقه دولت کره شمالی خواهر رهبر این کشور را نیز به عنوان همراه به المپیک زمستانی پیونگ چانگ اعزام کرده است. به گزارش خبر راست، در آستانه آغاز المیک زمستانی پیونگ چانگ در کره جنوبی دو ورزشکار اسکیت باز کره جنوبی و شمالی با انداختن یک عکس “سلفی” خبرساز شدند. “الکس کام” […]

در اقدامی بی سابقه دولت کره شمالی خواهر رهبر این کشور را نیز به عنوان همراه به المپیک زمستانی پیونگ چانگ اعزام کرده است.

به گزارش خبر راست، در آستانه آغاز المیک زمستانی پیونگ چانگ در کره جنوبی دو ورزشکار اسکیت باز کره جنوبی و شمالی با انداختن یک عکس “سلفی” خبرساز شدند.

“الکس کام” اسکیت باز کره جنوبی با گرفتن یک عکس سلفی با ” کیم جو سیک” اسکیت باز کره شمالی و انتشار این عکس در صفحه اینستاگرام خود، تبدیل به نماد وحدت دو کره پیش از مراسم افتتاحیه المپیک زمستانی – در روز جمعه – شد.

قرار است در این بازی ها ورزشکاران دو کره با یک پرچم مشترک در رژه افتتاحیه حاضر شوند و یک تیم مشترک از ورزشکاران هاکی روی یخ تشکیل داده اند.

همچنین در اقدامی بی سابقه خواهر رهبر کره شمالی نیز در کاروان اعزامی کره شمالی به همسایه جنوبی حضور دارد. “کیم یو جونگ” خواهر کوچکتر رهبر کره شمالی نخستین مقام ارشد در کره شمالی است که از زمان پایان جنگ دو کره در سال ۱۹۵۳ به همسایه متخاصم جنوبی سفر می کند.

بسیاری از ناظران حضور خواهر کوچک رهبر کره شمالی در کره جنوبی را به عنوان یک دیپلماسی عمومی از سوی دولت پیونگ یانگ تحلیل می کنند. خواهر رهبر کره شمالی مقامی ارشد در حزب حاکم کارگر  کره شمالی است.

” کیم جونگ اون” رهبر کره شمالی در اکتبر گذشته این خواهر خود را به عضویت در دفتر سیاسی حزب حاکم کارگر  درآورد. “کیم یوجونگ” نخستین زنی است که به این مقام منصوب شده است. به همراه او ۲۲ مقام ارشد دیگر کره شمالی نیز در بازی های المپیک زمستانی پیونگ چانگ حضور دارند.

همزمان کره شمالی در آستانه برگزاری المپیک زمستانی در همسایه جنوبی، خود را برای یک رژه نظامی بزرگ آماده می کند.

مقامات ایالات متحده آمریکا هشدار داده اند که دولت پیونگ یانگ قصد دارد از المپیک زمستانی به عنوان یک فرصت تبلیغاتی سوء استفاده کند.

 

“الکس کام” اسکیت باز کره جنوبی -سمت چپ تصویر- در کنار ” کیم جو سیک” اسکیت باز کره شمالی عکس سلفی گرفت و در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

“کیم یو جونگ “خواهر رهبر کره شمالی

خواهر رهبر کره شمالی در ایستگاه قطار شهر پیونگ یانگ و در حال عزیمت به همسایه جنوبی برای المپیک زمستانی

خواهر رهبر کره شمالی در ایستگاه قطار شهر پیونگ یانگ و در حال عزیمت به همسایه جنوبی برای المپیک زمستانی


شماره خبر 17333 - 2018/02/08
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com