بدون دیدگاه
2018/02/04 - 13:06

در همایش کلانتریها و پاسگاه ها در گیلان عنوان شد؛

ضرورت استفاده ازهمه دستگاهها در پایداری امنیت اجتماعی / پلیس گیلان در مقابل با حوادث اخیر بسیار حرفه ای ظاهر شد

همایش روسای کلانتری ها و پاسگاه ها با حضور رییس پلیس پیشگیری ناجا و روسای کلانتری ها و پاسگاه ها صبح روز یکشنبه در سالن جلسات نیروی انتظامی گیلان برگزار شد.

رییس پلیس پیشگیری ناجا گفت : امنیت پایه و اساس هر نوع برنامه فرهنگی ،اجتماعی و سیاسی است . اختصاصی خبر راست/ همایش روسای کلانتری ها و پاسگاه ها با حضور رییس پلیس پیشگیری ناجا و روسای کلانتری ها و پاسگاه ها صبح روز یکشنبه در سالن جلسات نیروی انتظامی گیلان برگزار شد. سردار شرفی […]

رییس پلیس پیشگیری ناجا گفت : امنیت پایه و اساس هر نوع برنامه فرهنگی ،اجتماعی و سیاسی است .

اختصاصی خبر راست/ همایش روسای کلانتری ها و پاسگاه ها با حضور رییس پلیس پیشگیری ناجا و روسای کلانتری ها و پاسگاه ها صبح روز یکشنبه در سالن جلسات نیروی انتظامی گیلان برگزار شد.
سردار شرفی گفت :انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی و با حمایت ملت عزیز به وقوع پیوست و این انقلاب به جهان صادر شد و جهان تحت تاثیر انقلاب قرار گرفت و اسلامیت در جامعه حاکم شد.

وی گفت:از زمان پیروزی انقلاب اسلامی نظام جمهوری اسلامی بر روی موضوع امنیت بیشترین سرمایه گذاری را کرده است .

سردار شرفی اذعان داشت:امنیت پایه و اساس هر نوع برنامه فرهنگی و سیاسی و اجتماعی است و بدون داشتن زیرساختهای امنیت جامعه با شکست مواجه میشود.

وی افزود:اگر ملتی بتواند شرایطی را محیا کند و از ارزشهای حیاتی خود حمایت کند موضوع امنیت بسیار حیاتی است.

رییس پلیس پیشگیری ناجا گفت :امنیت شرایط بی نظیری در نظام جمهوری اسلامی ایجاد میکند و امنیتی که اکنون در کشور ایران حاکم است بخاطر این است که هنوزخط معمار کبیر انقلاب ساری و جاری است .

سردار شرفی گفت :اگر امروز دشمنان نتوانستند با توطئه های بیشمار خود کاری از پیش ببرند و امنیت ملی کشور را خدشه دار کنند بخاطر این است در اتاق فکر خود به این نتیجه رسیدند که نمیتوانند با توطئه های بیشمار خود بر کشور ایران با مردم انقلابی نفوذ کنند .

به گزارش خبر راست وی افزود:اگر جرایم و آسیب های اجتماعی جامعه مثل فقر و اعتیاد افزایش یابد امنیت عینی و داخلی جامعه خدشه دار خواهد شد .و شرایط جامعه را ناامن خواهد کرد.

وی افزود: اگر میخواهیم امنیت اجتماعی پایداری داشته باشیم باید از ظرفیت همه دستگاها استفاده شود.

وی افزود:در حوادث و اغتشاشات اخیر تمامی صحنه ها که میتواست موجب بحران و حوادث دنباله دار شود با تدبیر فرمانده نیروی انتظامی یا عامل انتظامی حل شد و از این بحران جلوگیری شد.

وی در خصوص شرایط بحران اخیر در گیلان گفت: از وضعیت استان گیلان و از عملکرد پلیس در این استان در برابر حوادث اخیر راضی هستیم و در این حوادث نیروهای پلیس گیلان بسیار حرفه ای ظاهر شدند.

سردار شرفی افزود: در سال ۹۶ در گیلان در بحث جرایم سرقت با روحیه جهادی از کاهش وقوع و شجاعت پلیس با ساختارهای ناکارآمدی که پلیس دارد وضعیت خوبی در استان حاکم است .

سردار شرفی افزود:استان گیلان در رابطه با سیاست های کشفیات در رابطه با بحث کشفیات مواد مخدر ، مشروبات الکلی ، سوخت ، سلاح غیرمجاز ،تجاوز به عنف ،جیب بری و … بسیار خوب ظاهر شد.
وی ادامه داد:قدر سهم پلیس پیشگیری در کل سرقت ها ۵۴ درصد کشف به عهده شماست که میانگین کشوری ۵۳ درصد است .


شماره خبر 16892 - 2018/02/04
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com