بدون دیدگاه
2018/02/03 - 10:17

در لایجه بودجه 97؛

پیگیری تصویب پروژه قطار شهری رشت از سوی جعفرزاده نماینده مردم رشت

غلامعلی جعفرزاده  ایمن آبادی اظهار داشت: اعتباری به مبلغ 15 میلیارد تومان در لایجه بودجه 97 برای پروژه قطار شهری رشت تصویب شده است.

پیگیری تصویب پروژه قطار شهری رشت از سوی یک‌نماینده و کامیابی سودجویانه نمایندگان دیگر به گزارش خبر راست، غلامعلی جعفرزاده  ایمن آبادی اظهار داشت: اعتباری به مبلغ ۱۵ میلیارد تومان در لایجه بودجه ۹۷ برای پروژه قطار شهری رشت تصویب شده است. وی با بیان اینکه هرچند افرادى تلاش می کنند تا این کار را به نام خود […]

به گزارش خبر راست، غلامعلی جعفرزاده  ایمن آبادی اظهار داشت: اعتباری به مبلغ ۱۵ میلیارد تومان در لایجه بودجه ۹۷ برای پروژه قطار شهری رشت تصویب شده است.

وی با بیان اینکه هرچند افرادى تلاش می کنند تا این کار را به نام خود تمام کنند امامن یک کوپن در کمیسیون تلفیق داشتم که آن را خرج کرده و  موفق به تصویب این بودجه شدم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزایش جاذبه گردشگرى در گیلان را از دغدغه های شخصی خود عنوان کرد و افزود: اعضاى شورا و شهردارى رشت نیزدر این زمینه با بنده  هماهنگ هستند.

جعفرزاده ایمن آبادی از  پیگیری هر چه سریعتر و انجام اقدامات عملی در راستای اجرای طرح قطار شهری خبرداد و خاطرنشان‌کرد: با اجرای این طرح بدون شک از بار ترافیکی شهر رشت کاسته می شود.

وی با انتقاد و گلایه از هنجارشکنی ها و سواستفاده های برخی از افراد تصریح کرد: بسیار ناجوانمردانه است که برخی سودجویان تلاش ها و پیگیری های یک  نماینده را در به تصویب رساندن چنین طرح مهمی به نام و کام خود تمام می کنند در حالی که تلاش اصلی برعهده شخص دیگری بوده است.

این‌مسئول افزود: نمى گویم دیگر نمایندگان کارى انجام نداده اند اما قطار شهرى را بنده پیگیرى کرده و موفق به تصویب بودجه  آن شدم وهمچنان پیگیرى خواهم کرد تا این طرح به سرانجام برسد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی از تلاش های بی وقفه خود در اجرای طرح قطار شهری  افزود: یاری شورای پنجم و شهردار رشت نیز در این موفقیت ستودنی بود.

گیلانشهر


شماره خبر 16773 - 2018/02/03

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com