بدون دیدگاه
2017/04/14 - 12:44

وزیر امور خارجه کشورمان؛

ظریف دلایل سفر خود به روسیه را تشریح کرد

ظریف استعفاء کرد

به گزارش خبرراست، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان که به مسکو سفر کرده است در گفت‌وگو با خبرگزاری صدا و سیما در تشریح اهداف سفر یک‌روزه خود به مسکو گفت: بعد از تجاوز آمریکا به خاک سوریه لازم بود سه کشور ایران، روسیه و سوریه به‌عنوان سه متحد با هم این جلسه هماهنگی […]

به گزارش خبرراست، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان که به مسکو سفر کرده است در گفت‌وگو با خبرگزاری صدا و سیما در تشریح اهداف سفر یک‌روزه خود به مسکو گفت: بعد از تجاوز آمریکا به خاک سوریه لازم بود سه کشور ایران، روسیه و سوریه به‌عنوان سه متحد با هم این جلسه هماهنگی را داشته باشند.

وی افزود: ضمناً لازم بود در خصوص توافقات رؤسای محترم جمهور ایران و روسیه در ۸ فروردین هماهنگی‌هایی را با طرف روس داشته باشیم.

این سفر به‌منظور بررسی حمله آمریکا به پایگاه الشعیرات در استان حمص انجام می‌گیرد که به‌وسیله ۵۹ موشک تام هاوک انجام گرفت و طرف آمریکایی این حمله را به‌تلافی آنچه حمله شیمیایی ارتش سوریه به خان شیخون استان ادلب ادعا می‌کند، انجام داد.

ظریف در این سفر برای وضعیت میدانی و سیاسی جدیدی که در سوریه به وجود آمده است گفت‌وگو می‌کند تا برای اقدامات مشترک در این راستا هماهنگی حاصل شود.

تسنیم


شماره خبر 1641 - 2017/04/14
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com