بدون دیدگاه
2018/01/09 - 13:25

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس:

طرح تغییر نام آموزش و پرورش ناشی از بیکاری و بی اطلاعی است

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد: هر فردی که درباره طرح تغییر نام آموزش و پرورش صحبت کرده، غیرکارشناسی حرف زده و اولویت این وزارتخانه تغییر نام نیست.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد: هر فردی که درباره طرح تغییر نام آموزش و پرورش صحبت کرده، غیرکارشناسی حرف زده و اولویت این وزارتخانه تغییر نام نیست. به گزارش خبر راست، سید حمایت میرزاده ، درباره طرح موضوع تغییر نام وزارت آموزش و پرورش گفت: هر دم از این باغ بری می‌رسد! […]

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد: هر فردی که درباره طرح تغییر نام آموزش و پرورش صحبت کرده، غیرکارشناسی حرف زده و اولویت این وزارتخانه تغییر نام نیست.

به گزارش خبر راست، سید حمایت میرزاده ، درباره طرح موضوع تغییر نام وزارت آموزش و پرورش گفت: هر دم از این باغ بری می‌رسد! هر کسی این حرف را می‌گوید، حتما مشکلات آموزش و پرورش را نمی‌شناسد. نمی‌داند درد آموزش و پرورش و اولویت‌های آن چیست.

به جای اینکه به کارهای مانده برسیم و سند تحول بنیادین، اسناد و قوانین مرتبط با معلمان و برنامه ششم را اجرایی کرده و در جهت تحقق آنها گام برداریم، به دنبال مسائلی می رویم که ناشی از بیکاری و بی‌اطلاعی است.وی افزود: اولویت  آموزش و پرورش اسم وزارتخانه نیست که تغییر کند یا نکند. به نظر می‌رسد هر کسی که این مسئله را مطرح کرده غیرکارشناسی حرف زده و نمی‌داند اولویت‌ها و مطالبات فرهنگیان چیست. کدام نظرسنجی می‌گوید که حل مشکل آموزش و پرورش تغییر نام آن است.

این عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس خاطر نشان کرد: متاسفانه ما صورت مسئله را پاک می کنیم به جای اینکه به کارهای مانده برسیم و سند تحول بنیادین، اسناد و قوانین مرتبط با معلمان و برنامه ششم را اجرایی کرده و در جهت تحقق آنها گام برداریم، به دنبال مسائلی می رویم که ناشی از بیکاری و بی‌اطلاعی است.


شماره خبر 15108 - 2018/01/09
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com