بدون دیدگاه
2018/01/08 - 11:20

معاون وزیرراه:

۹۱۹ کیلومتر خطوط ریلی جدید تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد

معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: با انجام ریل گذاری 516 کیلومتر در پروژه اقتصاد مقاومتی در سال جاری، 919 کیلومتر از خطوط ریلی جدید به بهره‌برداری می رسد.

معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: با انجام ریل گذاری ۵۱۶ کیلومتر در پروژه اقتصاد مقاومتی در سال جاری، ۹۱۹ کیلومتر از خطوط ریلی جدید به بهره‌برداری می رسد. به گزارش خبر راست، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ و نقل کشور در خصوص راه‌آهن قزوین- رشت اظهارداشت: عملیات اجرایی راه‌آهن قزوین- رشت به طول […]

معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: با انجام ریل گذاری ۵۱۶ کیلومتر در پروژه اقتصاد مقاومتی در سال جاری، ۹۱۹ کیلومتر از خطوط ریلی جدید به بهره‌برداری می رسد.

به گزارش خبر راست، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ و نقل کشور در خصوص راه‌آهن قزوین- رشت اظهارداشت: عملیات اجرایی راه‌آهن قزوین- رشت به طول ۱۶۴ کیلومتر با هدف اتصال این استان به شبکه ریلی و سپس تا کشور جمهوری آذربایجان از سال ۱۳۸۳ آغاز شد.

وی گفت: این پروژه که از شهرهای کوهین، لوشان، منجیل، رستم آباد و امام‌زاده هاشم عبور می‌کند، تاکنون با صرف هزینه‌های بالغ ‌بر ۱۳ هزار ۸۸۰ میلیارد ریال از پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی برخوردار است و پیش‌بینی می‌شود امسال به بهره‌برداری برسد.

معاون وزیر راه و شهرسازی اعتبار مورد نیاز این پروژه را ۶ هزار و ۳۵۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: راه‌آهن قزوین- رشت یک ابر پروژه عمرانی با ۲۵٫۴ کیلومتر تونل و گالری و حدود ۹ کیلومتر پل بزرگ که زیباترین و طولانی‌ترین پل ریلی کشور به طول ۱۴۳۰ متر جزو همین پروژه است.

ایرنا


شماره خبر 15015 - 2018/01/08

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com