بدون دیدگاه
2018/01/08 - 10:33

جسد یکی از مفقودین نفتکش ایرانی پیدا شد

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از پیدا شدن جسد یکی از مفقودین نفتکش حادثه برخورد نفتکش ایرانی با کشتی باری چینی خبر داد.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از پیدا شدن جسد یکی از مفقودین نفتکش حادثه برخورد نفتکش ایرانی با کشتی باری چینی خبر داد. به گزارش خبر راست، محمد راستاد با اشاره به حادثه برخورد نفتکش ایرانی با کشتی باری چینی در آبهای چین و مفقود شدن ۳۲ پرسنل نفتکش ایرانی اعلام کرد: اقدامات برای انتقال […]

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از پیدا شدن جسد یکی از مفقودین نفتکش حادثه برخورد نفتکش ایرانی با کشتی باری چینی خبر داد.

به گزارش خبر راست، محمد راستاد با اشاره به حادثه برخورد نفتکش ایرانی با کشتی باری چینی در آبهای چین و مفقود شدن ۳۲ پرسنل نفتکش ایرانی اعلام کرد: اقدامات برای انتقال این جسد به شانگهای در حال انجام است.

وی با تاکید بر اینکه جست‌وجو برای پیدا کردن سایر مفقودین ادامه دارد، اظهار کرد: خاموش کردن حریق نفتکش به دلیل وزش باد سخت شده است. از سوی دیگر شعاع باد به گونه‌ای است که کشتی‌های کمکی نمی‌توانند به این نفتکش آتش گرفته از شعاع چند صد متری نزدیک شوند.

یک فروند کشتی فله‌بر چینی با یک فروند کشتی نفتکش سوئزمکس حامل میعانات گازی که متعلق به ایران بود،‌ ساعت ۲۰ به وقت محلی روز شنبه ( ۱۶ دی ماه) در ۱۵۸ مایلی سواحل شرقی چین برخورد کرد که در اثر این حادثه نفتکش ایران دچار حریق شد و  ۳۲ خدمه آن مفقود شدند.


شماره خبر 14994 - 2018/01/08

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com