بدون دیدگاه
2018/01/03 - 13:25

ماجرای کچل کردن رضا رشیدپور / موهایم را از ته می‌زنم

رشیدپور بازهم روی آنتن زنده از هوش رفت/فیلم

رضا رشیدپور در برنامه امروز «حالا خورشید» اعلام کرد که اگر دلیل قانع کننده‌ای از سوی مسئولان مربوطه درباره افزایش تعرفه واردات خودروهای هیبریدی ارائه شود، موهای خود را می‌زنم و شنبه با سری بی‌مو جلوی دوربین حاضر می‌شوم. به گزارش خبر راست، رضا رشیدپور صبح روز چهارشنبه ۱۳ دی در برنامه «حالا خورشید» از افزایش […]

رضا رشیدپور در برنامه امروز «حالا خورشید» اعلام کرد که اگر دلیل قانع کننده‌ای از سوی مسئولان مربوطه درباره افزایش تعرفه واردات خودروهای هیبریدی ارائه شود، موهای خود را می‌زنم و شنبه با سری بی‌مو جلوی دوربین حاضر می‌شوم.

به گزارش خبر راست، رضا رشیدپور صبح روز چهارشنبه ۱۳ دی در برنامه «حالا خورشید» از افزایش تعرفه واردات خودروهای هیبریدی انتقاد کرد و این افزایش ۱۰۰۰ درصدی را غیرمنطقی دانست.

رشیدپور با اشاره به بحران آلودگی هوا در کل کشور و نیاز بیشتر مردم جامعه به خودروهای هیبریدی برای جلوگیری از آلودگی هوا گفت: «در کل دنیا همه در حال گسترش خودروهای هیبریدی هستند ولی در کشور ما قیمت این خودروها به یک باره به طرز عجیبی افزایش پیدا می کند.»

او همچین گفت: «من قول می دهم که اگر در مدت ۷۲ ساعت آینده دلیل قانع کننده ای از سوی مسئولان برای این افزایش قیمت ارائه شود، موی خود را می زنم و شنبه جلوی دوربین حضور پیدا می کنم.»


شماره خبر 14836 - 2018/01/03

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com