بدون دیدگاه
2017/12/26 - 12:02

بر اثر اختلافات مالی؛

درگیری منجر به قتل و دستگیری قاتل در لاهیجان

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان از درگیری منجر به قتل و دستگیری قاتل در لاهیجان خبر داد.قاسمی با بیان اینکه با حضور ماموران در محل مشخص شد علت درگیری ...

قاسمی با بیان اینکه با حضور ماموران در محل مشخص شد علت درگیری اختلافات مالی بوده؛ افزود: ضارب ۵۶ ساله پس از مجروح نمودن فردی ۴۰ ساله از محل متواری شده بود. به گزارش خبر راست، فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان از درگیری منجر به قتل و دستگیری قاتل در لاهیجان خبر داد. سرهنگ “محمود قاسمی” […]

قاسمی با بیان اینکه با حضور ماموران در محل مشخص شد علت درگیری اختلافات مالی بوده؛ افزود: ضارب ۵۶ ساله پس از مجروح نمودن فردی ۴۰ ساله از محل متواری شده بود.

به گزارش خبر راست، فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان از درگیری منجر به قتل و دستگیری قاتل در لاهیجان خبر داد.

سرهنگ “محمود قاسمی” در تشریح این خبر گفت: در ساعت ۱۴:۰۰ روز جاری برابر اعلام تلفنی به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره درگیری در یکی از روستاهای اطراف بخش رودبنه شهرستان لاهیجان بلافاصله ماموران انتظامی به محل اعزام شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه با حضور ماموران در محل مشخص شد علت درگیری اختلافات مالی بوده؛ افزود: ضارب ۵۶ ساله پس از مجروح نمودن فردی ۴۰ ساله از محل متواری شده بود.

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان با اعلام متاسفانه فرد مجروح پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده فوت نمود؛ بیان داشت: با پیگیری های صورت گرفته؛ قاتل که در یکی از باغ های اطراف شهرستان مخفی شده بود؛ دستگیر شد.

به گفته وی؛ متهم جهت بازجویی و تحقیقات تکمیلی در بازداشتگاه پلیس بسر می برد.


شماره خبر 14423 - 2017/12/26
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com