بدون دیدگاه
2017/12/23 - 10:33

رهنما پاسخ می دهد یا خواهرزاده ها؛

عدم حضور رئیس هیات کشتی استان گیلان در مراسم تجلیل از قهرمانان/چرا از نقی هدایتی دعوت نشد؟

همایش پیشکسوتان و تجلیل از قهرمانان کشتی توسط هیات کشتی شهرستان رشت روز چهارشنبه در تالار آریانا به همت علی پرتوی رئیس هیات کشتی شهرستان رشت

به گزارش خبر راست، همایش پیشکسوتان و تجلیل از قهرمانان کشتی بدونه حضور نقی هدایتی رئیس هیات کشتی استان گیلان برگزار شد. همایش پیشکسوتان و تجلیل از قهرمانان کشتی توسط هیات کشتی شهرستان رشت روز چهارشنبه در تالار آریانا به همت علی پرتوی رئیس هیات کشتی شهرستان رشت و با حضور جمعی از ورزشکاران و […]

به گزارش خبر راست، همایش پیشکسوتان و تجلیل از قهرمانان کشتی بدونه حضور نقی هدایتی رئیس هیات کشتی استان گیلان برگزار شد.

همایش پیشکسوتان و تجلیل از قهرمانان کشتی توسط هیات کشتی شهرستان رشت روز چهارشنبه در تالار آریانا به همت علی پرتوی رئیس هیات کشتی شهرستان رشت و با حضور جمعی از ورزشکاران و مسئولین برگزار شد.

نکته قابل ملاحظه این همایش عدم حضور نقی هدایتی رئیس هیات کشتی استان گیلان در این همایش است. که پس از این اتفاق باید از برگزارکنندگان این همایش چند سوال پرسید

علت عدم حضور رئیس هیات کشتی استان گیلان چیست؟

آیا از نقی هدایتی در این همایش دعوت شده بود؟

از گوشه و کنار استان خبرهایی به گوش میرسد که پس از تغییر رئیس هیات کاراته این بار نوبت هیات کشتی گیلان است. و حساسیت این موضوع این است که این بار قرعه به نام کدام عضو خوش شانس شورای شهر رشت و یا کدام سیاستمدار می افتد که باید در یک کرسی غیر تخصصی حضور پیدا کند!

حال و هوای این بحث چند سوالی هم از مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان می خواهد که بهتر است آقای مدیرکل، جهت آرامش اذهان ورزشی به این سوال ها پاسخ دهند.

آقای رهنما،  آیا قبل از ورود به همایش  از عدم حضور نقی هدایتی در همایش تجلیل از قهرمانان کشتی که توسط هیات کشتی شهرستان رشت که سرپرست آن یکی دیگر از خواهرزاده های شما می باشد اطلاع داشتید؟

آیا در آینده نه چندان دور رئیس هیات کشتی گیلان هم تغییر خواهد کرد؟

سوال آخر آیا به غیر از دو خواهرزاده عزیزتان دیگر خواهرزاده ای هم دارید که سرپرست هیات ورزشی در شهر رشت و یا شهرستان های استان گیلان باشد؟

 امیدواریم که آقای رهنما مدیرکل محترم گیلان نسبت به سوال های خبرنگار دلخور نشده و مانند همیشه برای تقویت ورزش استان دلسوزانه اقدام کند.

 

انعکاس آزاد


شماره خبر 14242 - 2017/12/23
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com