12 اسفند 1402

عروسک‌های خندوانه بهتر می‌شوند

به گزارش خبرراست، «هومن حاجی عبداللهی» صداپیشه عروسک «مارال» در برنامه «خندوانه» گفت:‌ ابتدا پیشنهاد حضور این عروسک‌ها به هادی کاظمی شد و او با من تماس گرفت و به این دلیل که به تازگی ضبط پنگول تمام شده بود، گفتم خسته‌ هستم و فعلا نمی‌توانم کار کنم و محمدرضا علیمردانی هم در آن مدت درگیر کاری بود. در نهایت زمانیکه علیمردانی به عنوان مهمان به «خندوانه» می‌رود، عوامل این برنامه با مدیر برنامه‌هایش صحبت کرده و از آن طریق علیمردانی را راضی می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه از همان ابتدا می‌دانستیم که هر عروسکی به «خندوانه» بیاید، با جناب خان مقایسه می‌شود، گفت: از همان ابتدا که پیشنهاد و طرح این چهار عروسک را به ما دادند، خودمان می‌دانستیم که با جناب خان مقایسه خواهیم شد. برای همین از اول سخت‌گیری می‌کردیم و جلسه‌های زیادی می‌گذاشتیم و مطمئن بودیم که بعضی‌ها در مقابل ما گارد می‌گیرند و خوششان نخواهد آمد،‌ اما بالاخره شروع کردیم. در حال حاضر هم تعریف‌ها بیشتر شده است و تعدادی از افراد به خاطر لج بازی‌های بچه‌گانه نمی‌خواهند این عروسک‌ها را بپذیرند.

بازیگر سریال «پایتخت» ادامه داد: به هر حال اتفاقی که افتاده،‌ اتفاق بدی نیست و عروسک‌ها هم در «خندوانه» جا افتاده‌اند و امیدوارم که روز به روز بهتر هم بشوند.

این بازیگر با اشاره به اینکه معمولا زمان زیادی طول می‌کشد که عروسک‌ها جا بیفتند، گفت:‌ بله و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد. وقتی که شب اول، بازخوردی به این خوبی داشتند، مطمئنا در ادامه روز به روز بهتر خواهند شد.

صداپیشه «پنگول» در ادامه بیان داشت:‌ ایده این چهار عروسک توسط گروه خندوانه به ما شد. رامبد جوان از ابتدا این طرح و فکر را ریخته بود و ما هم از دو ماه پیش جلسه‌های بسیاری را برگزار کرده و درباره چگونگی ورود این چهار برادر، نامشان، سوژه و داستان‌هایشان، ماندگاری و … با یکدیگر صحبت کردیم.

وی در ادامه با اشاره به سوژه‌هایی که برای عروسک‌ها دستمایه طنز قرار می‌گیرد، عنوان داشت: به همراه نویسنده و سرپرست گروه اتاق فکر برای جذابیت بیشتر، به روز ماندن و کهنه نشدن و حرف تازه داشتن عروسک‌ها به دنبال سوژه‌های روز هستند.

وی در پایان گفت:‌این عروسک‌ها فقط برای برنامه «خندوانه» هستند و اگر فیلم سینمایی ساخته شود در آن حضور خواهند داشت.

سرپرست نویسنده‌هایمان مهدی صفی یاری، نویسنده حمزه صالحی است. مجید آقا کریمی،‌ هادی کاظمی، عروسک گردان: فروزان بهرام پور، احمد آکشته، محمد اعلمی، علی پاکدست و دستیارانشان.

فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *