بدون دیدگاه
2017/12/17 - 23:59

پس از 24 ساعت بازداشت؛

مدیرکل میراث فرهنگی گیلان با قید وثیقه آزاد شد

رضا علیزاده مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان، در آخرین لحظات وقت اداری امروز یکشنبه ۲۶ آذرماه با سپردن وثیقه، از بازداشت موقت آزاد شد.

رضا علیزاده مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان، در آخرین لحظات وقت اداری امروز یکشنبه ۲۶ آذرماه با سپردن وثیقه، از بازداشت موقت آزاد شد. به گزارش خبر راست، گفتنی است شماری از کارمندان اداره میراث فرهنگی با همراهی جمعی از حامیان دولت در گیلان به استقبال علیزاده رفته بودند. بنا […]

رضا علیزاده مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان، در آخرین لحظات وقت اداری امروز یکشنبه ۲۶ آذرماه با سپردن وثیقه، از بازداشت موقت آزاد شد.

به گزارش خبر راست، گفتنی است شماری از کارمندان اداره میراث فرهنگی با همراهی جمعی از حامیان دولت در گیلان به استقبال علیزاده رفته بودند.

بنا به اعلام دادستان رشت روز گذشته رضا علیزاده با اتهام «تضییع حقوق بیت‌المال» بازداشت شد و استاندار گیلان نیز به همراه تنی چند از مدیران ارشد استان صبح امروز یکشنبه با حضور در اداره کل میراث فرهنگی آخرین وضعیت این اداره را مورد بررسی قرار دادند.

وی روز گذشته به دلیل مساله حقوقی کمپینگ های واگذار شده نیمه تمام در دولت احمدی نژاد بازداشت شده بود. کمپینگهایی که گفته می شود  اداره کل میراث فرهنگی با دستور علیزاده  به شهرداری ها واگذار کرده بود.

 

فارس


شماره خبر 13902 - 2017/12/17
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com