بدون دیدگاه
2017/12/11 - 15:40

در پی برکناری سرمربی سپیدرود رشت؛

جمعی ازهواداران تیم سپیدرود در مقابل هیئت فوتبال گیلان تجمع کردند

جمعی از هواداران تیم فوتبال سپیدرود رشت در پی اعلام برکناری « علی نظرمحمدی» از سوی مالک جدید این باشگاه در مقابل هیئت فوتبال گیلان تجمع اعتراضی برگزار کردند

جمعی از هواداران تیم فوتبال سپیدرود رشت در پی اعلام برکناری « علی نظرمحمدی» از سوی مالک جدید این باشگاه در مقابل هیئت فوتبال گیلان تجمع اعتراضی برگزار کردند. به گزارش خبر راست، پیش از ظهر دوشنبه جمعی از هواداران تیم فوتبال سپیدرود رشت در پی اعلام برکناری « علی نظرمحمدی» از سوی مالک این […]

جمعی از هواداران تیم فوتبال سپیدرود رشت در پی اعلام برکناری « علی نظرمحمدی» از سوی مالک جدید این باشگاه در مقابل هیئت فوتبال گیلان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

به گزارش خبر راست، پیش از ظهر دوشنبه جمعی از هواداران تیم فوتبال سپیدرود رشت در پی اعلام برکناری « علی نظرمحمدی» از سوی مالک این باشگاه در مقابل هیئت فوتبال گیلان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

«کیومرث بیات »مالک و مدیرعامل جدید باشگاه سپیدرود رشت شب گذشته با انتشار متنی در صفحه اجتماعی منتسب به خود «علی نظرمحمدی» سرمربی این تیم را بر کنار و« سیمائو سیلمار» برزیلی را به عنوان سرمربی جدید و «امید روانخواه» را به عنوان دستیار وی انتخاب کرد.

این درحالی است که علی نظرمحمدی اظهار کرد: در حال رفتن به محل تمرین سپیدرود هستم. مگر سرمربی این تیم نیستم که نخواهم به تمرین بروم؟

وی افزود: اگر قرار به برکناری باشد این کار باید توسط مالک یا مدیر قانونی صورت گیرد و به صورت کتبی به من اعلام شود. اینکه در فضای مجازی مطلبی عنوان شود و جنبه قانونی به خود بگیرد.


شماره خبر 13521 - 2017/12/11

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com