بدون دیدگاه
2017/12/05 - 13:11

معرفی مزدا ۶ جدید ۲۰۱۸+تصاویر

مدل مزدا ۶ جدید ۲۰۱۸ ، مزدا ایده اضافه کردن موتور ۴ سیلندر ۲٫۵ لیتری توربو را درنظر گرفته است که توان تولید ۲۲۷ اسب بخار را در کنار گشتاور ۳۱۰ پوند-فوت

مدل مزدا ۶ جدید ۲۰۱۸ ، مزدا ایده اضافه کردن موتور ۴ سیلندر ۲٫۵ لیتری توربو را درنظر گرفته است که توان تولید ۲۲۷ اسب بخار را در کنار گشتاور ۳۱۰ پوند-فوت را به همراه خواهد داشت. به گزارش خبر راست، مزدا ۶  با تغییراتی در نمایشگاه خودرویی لس‌آنجلس معرفی شد. مزدا تلاش دارد تا در […]

مدل مزدا ۶ جدید ۲۰۱۸ ، مزدا ایده اضافه کردن موتور ۴ سیلندر ۲٫۵ لیتری توربو را درنظر گرفته است که توان تولید ۲۲۷ اسب بخار را در کنار گشتاور ۳۱۰ پوند-فوت را به همراه خواهد داشت.

به گزارش خبر راست، مزدا ۶  با تغییراتی در نمایشگاه خودرویی لس‌آنجلس معرفی شد.

مزدا تلاش دارد تا در مدل ۲۰۱۸ مزدا ۶  مدل جدید و ویژه‌ای را ارائه دهد که در آن تریم چوبی و چرم ناپا  به وفوردیده می‌شود.  به جز فرمان و برخی از برجسته‌سازی‌ها خودروی جدید تفاوت چندانی با مدل‌های قبلی در فضای داخلی ندارد. البته در بخش جلو صندلی‌ها نیز تغییر کرده‌اند. صندلی‌های جدید پهن‌تر هستند و از چگالی فوم بیشتری بهره‌مند شده‌اند. این ویژگی‌ها می‌توانند از سرنشینان در سفرهای طولانی پشتیبانی بیشتری به عمل آورند. از طرفی برای اولین بار مزدا برای صندلی‌هایش از سامانه تهویه و چرخش هوا استفاده کرده است.

فیس لیفت ملایم مدل‌های 2018  مزدا 6

تغییرات بیرون خودرو نیز بسیار محتاطانه و ظریف هستند. جلوپنجره جدید خودرو ظریف شده و از اطراف به به چراغ‌های LED استاندارد وصل می‌شود. چرخ‌های جدید نیز به صورت ۱۷ و ۱۹ اینچی روی خودرو قرار می‌گیرد. در ورژن مزداهای ۲۰۱۸ شاهد یک رنگ ویژه قرمز نیز هستیم.

اما بحث‌برانگیزترین تغییر مزدا زیر درب موتور صورت می‌گیرد. فرایندی که مزدا مدت‌هاست روی آن کار می‌کند.

فیس لیفت ملایم مدل‌های 2018  مزدا 6

مدل ۲۰۱۸ ، مزدا ایده اضافه کردن موتور ۴ سیلندر ۲٫۵ لیتری توربو را درنظر گرفته است که توان تولید ۲۲۷ اسب بخار را در کنار گشتاور ۳۱۰ پوند-فوت را به همراه خواهد داشت. البته برخی از نسخه‌های این خودرو نیز با موتورهای دیزلی و با قدرت ۲۵۰ اسب‌بخار ارائه خواهند شد. این ترکیب را هم‌اکنون می توانید در کراس اور CX-9 هم مشاهده کنید.

مزدا ۶ مدل ۲۰۱۸ تکنولوژی‌های امنیتی نظیر کروز کنترل الکترونیکی را هم به همراه نمایشگر ۳۶۰ درجه‌ای این خودروساز برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

فیس لیفت ملایم مدل‌های 2018  مزدا 6

اگرچه بهینه‌سازی‌های انجام شده در بخش طراحی، تا حدودی به چشم می‌آیند اما به نظر می‌رسد قصد طراحان مزدا بر این بوده که یکپارچگی را در محصولات این شرکت به همراه بیاورند. به این منظور، مزدا ۶ چهار المان طراحی را از CX-5 و CX-9 قرض کرده است.

فیس لیفت ملایم مدل‌های 2018  مزدا 6

این خودروهای محبوب ژاپنی در بهار آینده وارد نمایندگی‌های فروش خواهند شد که احتمالا با این تغییرات ارزش صبر کردن برای مشتریان را خواهند داشت.

عصرایران


شماره خبر 13226 - 2017/12/05
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com