بدون دیدگاه
2017/11/25 - 12:22

هشدار برای گیلان/ وقوع پدیده مه؛

امشب از ابتدای مهر تاکنون سردترین شب پائیز است

نسبت به سال گذشته میزان بارش ها به 20.9 میلی متر رسید درحالی که این میزان در سال گذشته 14.6 میلیمتر بود. البته نسبت به میانگین بارش دراز مدت، 9 میلیمتر

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امشب از ابتدای مهر تاکنون سردترین شب پائیز است. به گزارش خبر راست، محمد اصغری، کارشناس سازمان هواشناسی  اظهار داشت: نسبت به سال گذشته میزان بارش ها به ۲۰٫۹ میلی متر رسید درحالی که این میزان در سال گذشته ۱۴٫۶ میلیمتر بود. البته نسبت به میانگین بارش دراز مدت، ۹ میلیمتر کمبود […]

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امشب از ابتدای مهر تاکنون سردترین شب پائیز است.

به گزارش خبر راست، محمد اصغری، کارشناس سازمان هواشناسی  اظهار داشت: نسبت به سال گذشته میزان بارش ها به ۲۰٫۹ میلی متر رسید درحالی که این میزان در سال گذشته ۱۴٫۶ میلیمتر بود. البته نسبت به میانگین بارش دراز مدت، ۹ میلیمتر کمبود بارش داریم.

وی ادامه داد: توزیع مکانی بارش ها در کشور عادلانه نیست و تنها در چند استان شاهد بارش باران و برف هستیم.

اصغری با اعلام اینکه برای استان های خراسان شمالی، گلستان،مازندران و گیلان هشدار صادر می شود و بارش برف و باران ادامه دارد، تاکید کرد: در این مناطق علاوه بر بارش برف و باران،شاهد پدیده مه هستیم.

کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به کاهش دما در کشور گفت: از ابتدای مهر تا آذر، امشب سردترین شب پائیز است. دمای تهران صبح امروز به ۱٫۶ بالای صفر رسید که امشب به صفر می رسد. در مناطق زلزله زده دمای منفی ۱۰ هم به ثبت رسیده است.

وی از ورود سامانه بارشی جدیدی به کشور خبر داد و افزود: از روز یکشنبه سامانه بارشی جدیدی از شمال غرب کشور وارد می شود.


شماره خبر 12771 - 2017/11/25

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com