بدون دیدگاه
2017/04/09 - 12:05

وزیر آموزش و پروش خبر داد:

استخدام‌های جدید در آموزش و پرورش | زمان امتحانات دانش آموزان تغییر نمی‌یابد

وزیر آموزش و پروش از استخدام های جدید امسال در صورت اخذ مجوزهای لازم از سازمان امور اداری و استخدامی خبر داد.

به گزارش خبرراست، فخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این سوال که آیا امسال آموزش و پرورش استخدام دارد و آزمون استخدامی برگزار می‌شود؟ اظهارداشت: در سال ۹۶۶ دنبال آن هستیم که مجوز از سازمان امور اداری و استخدامی بگیریم. وی در پاسخ به این سوال که درخواست شما چه تعداد […]

به گزارش خبرراست، فخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این سوال که آیا امسال آموزش و پرورش استخدام دارد و آزمون استخدامی برگزار می‌شود؟ اظهارداشت: در سال ۹۶۶ دنبال آن هستیم که مجوز از سازمان امور اداری و استخدامی بگیریم.

وی در پاسخ به این سوال که درخواست شما چه تعداد استخدام بوده و چه زمانی این درخواست را ارائه کرده‌اید؟ گفت: تعدادش مشخص نیست چون نمی‌دانیم چقدر سازمان امور استخدامی به ما مجوز می دهد اما پیگیر انجام استخدام های جدید در سال جاری هستیم.

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه امتحانات خرداد ماه دانش آموزان در ماه مبارک رمضان است و دانش‌آموزان گلایه‌های زیادی از این مسئله دارند بنابراین آیا امکان تغییر تاریخ امتحانات در صورت رایزنی با شورای عالی آموزش و پرورش وجود دارد یا خیر تصریح کرد: خیر، نمی توان آن را تغییر داد زیرا ماه رمضان زمانی شروع شده که نه می توانیم قبل آن و نه می توانیم بعد آن این امتحان را برگزار کنیم.


شماره خبر 1213 - 2017/04/09
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com