بدون دیدگاه
2017/10/30 - 11:44

انتشار اسناد جدید از آزار زنان توسط غول هالیوود

افشاگری در باره بزرگترین تاریخ سوء استفاده جنسی در هالیوود ادامه دارد بر اساس آخرین گزارشها شاکیان پرونده قطور تجاوز و آزارهای «هاروی واینستین » به ۸۲ نفر

افشاگری در باره بزرگترین تاریخ سوء استفاده جنسی در هالیوود ادامه دارد بر اساس آخرین گزارشها شاکیان پرونده قطور تجاوز و آزارهای «هاروی واینستین » به ۸۲ نفر رسیده است. به گزارش خبر راست، نشریه نیویورک تایمز آمریکا در ۵ اکتبر امسال گزارشی را منتشر کرد که نشان می داد هاروی وینستین، یکی از مشهورترین […]

افشاگری در باره بزرگترین تاریخ سوء استفاده جنسی در هالیوود ادامه دارد بر اساس آخرین گزارشها شاکیان پرونده قطور تجاوز و آزارهای «هاروی واینستین » به ۸۲ نفر رسیده است.

به گزارش خبر راست، نشریه نیویورک تایمز آمریکا در ۵ اکتبر امسال گزارشی را منتشر کرد که نشان می داد هاروی وینستین، یکی از مشهورترین تهیه‌کنندگان هالیوود و با نفوذترین چهره‌های صنعت سینما در آمریکا به مدت سی سال به آزار جنسی زنان پرداخته است.
پس از آن، هفته نامه نیویورکر نیز در گزارش مفصلی که پس از ماهها تحقیق و گفتگو با زنان قربانی و جمع آوری مدارک متعدد تهیه شده بود، به توضیح موارد متعدد سوء رفتار آقای واینستین طی سالهای طولانی فعالیت حرفه‌ایش در صنعت سینما پرداخت.
هر دوی این نشریات به این موضوع اشاره داشتند که واینستین با استفاده از قدرت خود اغلب زنان را به بهانه جلسات کاری دعوت و درنهایت آنها را مجبور می‌کرده است تا برخلاف خواست خود، به خواسته‌های جنسی او پاسخ دهند. بیشتر زنانی که هدف وینستون قرار می گرفتند جوان و دارای شهرتی خوب در جامعه بودند که به علت نگرانی از مخدوش شدن چهره‌شان در جامعه، در قبال این آزارها سکوت می‌کردند.
با انتشار این گزارش‌ها به‌سرعت صدای هنرمندان زن از نقاط مختلف آمریکا و اروپا شنیده شد که از تجربیات تلخ خود در موضوع رسوایی اخلاقی واینستین سخن می گفتند.
شمار زنانی که شکایات خود را به ثبت رسانده‌اند و یا در این زمینه با رسانه‌ها به گفتگو پرداخته اند به ۸۲ نفر رسیده است و نام افراد مشهوری همچون آنجلینا جولی، گوئنیت پالترو، لایست آنتونی، آسیا آرجنتو، روزانا آرکت، جسیکا بارت و کیست بکینسل در این فهرست دیده می‌شود.
شماری از قربانیان نیز ترجیح داده اند که نامشان همچنان محفوظ مانده و رسانه‌ای نشود.
روز شنبه آسیا آرجنتو، بازیگر و کارگردان ایتالیایی که خود از قربانیان این پرونده است، نام و اطلاعات مربوط به این ۸۲ زن را منتشر کرد.
چنانچه اتهامات تجاوز جنسی که به واینستین وارد شده در دادگاه به اثبات برسد، این تهیه‌کنندۀ مشهور هالیوود علاوه بر از دست دادن فرصت ادامۀ کار در دنیای سینما، به زندان نیز محکوم خواهد شد./یورونیوز


شماره خبر 11800 - 2017/10/30
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com