بدون دیدگاه
2017/10/28 - 11:42

در دومین روز از سفر به گیلان؛

معاون وزیر راه و شهرسازی از بیمارستان‌های در دست احداث رشت و تالش بازدید کرد

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی و عمومی کشور ، در دومین روز از سفر به استان گیلان از بیمارستان 217 تختخوابی

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی و عمومی کشور ، در دومین روز از سفر به استان گیلان از بیمارستان ۲۱۷ تختخوابی شهرستان تالش و ۴۰۰ تختخوابی رشت بازدید کرد. به گزارش خبر راست، علیزاده معاون وزیر و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی و عمومی‌ کشور […]

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی و عمومی کشور ، در دومین روز از سفر به استان گیلان از بیمارستان ۲۱۷ تختخوابی شهرستان تالش و ۴۰۰ تختخوابی رشت بازدید کرد.

به گزارش خبر راست، علیزاده معاون وزیر و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی و عمومی‌ کشور در جریان بازدید از بیمارستان ۲۱۷ تختخوابی تالش گفت: این پروژه در زمینی به مساحت ۳۴۹۷۰ متر مربع و با زیربنای ۱۵۹۹۵ مترمربع بیش از ۸۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی‌تصریح کرد: عملیات ساخت این بیمارستان، که درچهار طبقه احداث و ارائه خدمات پزشکی این واحد بزرگ درمانی در سطح استانداردهای تعریف شده بهداشت و درمان است تا پایان سال مالی ۹۶ به اتمام می‌رسد.

وی همچنین با حضور در منطقه لاکان رشت از نزدیک در جریان روند پیشرفت ساخت بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی پروفسور سمیعی قرار گرفتند .

گفتنی است برای ساخت این بیمارستان که تاکنون ۴۴ درصد پیشرفت کاردارد، حدود ۳۵ میلیارد تومان هزینه شده است .


شماره خبر 11651 - 2017/10/28
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com