بدون دیدگاه
2017/04/08 - 10:54

۳ فروند هواپیما برجامی آماده تحویل به ایران در فرودگاه تولوز فرانسه

۳ فروند از هواپیما های برجامی ATR72-600 ساخت شرکت ایتالیایی – فرانسوی ATR پس از رنگ آمیزی به نام” ایران ایر” آماده تحویل به ایران هستند.

به گزارش خبرراست، براساس قراردادی که در پسابرجام بین ایران ایر و شرکت سازنده هواپیمای ATR امضا شده قراراست ۲۰ فروند هواپیمای ATR از نوامبر ۲۰۱۶ (آبان سال ۹۵) تا آخر۲۰۱۸ به شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) یا همان ایران ایر تحویل داده شود. مشخصات فنی این هواپیما هواپیماهای خریداری شده توسط ایران ایر […]

به گزارش خبرراست، براساس قراردادی که در پسابرجام بین ایران ایر و شرکت سازنده هواپیمای ATR امضا شده قراراست ۲۰ فروند هواپیمای ATR از نوامبر ۲۰۱۶ (آبان سال ۹۵) تا آخر۲۰۱۸ به شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) یا همان ایران ایر تحویل داده شود.

مشخصات فنی این هواپیما

هواپیماهای خریداری شده توسط ایران ایر از سری ۶۰۰ مدل ATR72 است. هواپیمای ATR-72 از خانواده هواپیماهای منطقه ای با گنجایش کم است که توسط شرکت ایتالیایی فرانسوی ATR تولید شد.

تاکنون ۶فروند هواپیمایATR تولید شده که ۳ فروند آماده تحویل به ایران است است.

ایران ایر پس از برجام قرارداد هایی مبنی بر خرید ۸۰ فروند هواپیما از شرکت بوئینگ و ۱۰۰ فروند هواپیما از ایرباس منعقد کرده است که تاکنون ۳ فروند از هواپیماهای ایرباس تحویل ایران ایر شده است.

عصرایران


شماره خبر 1141 - 2017/04/08
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com