بدون دیدگاه
2017/10/22 - 12:51

روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی رشت؛

سقوط کارگر در حین نصب داربست فلزی

بی احتیاطی و نداشتن محافظ ایمنی موجبات سقوط کارگر و مصدومیت شدید کارگر را فراهم کرد.این حادثه در ساعت 11:05 دقیقه صبح امروز 30 مهر 96 به مرکز

بی احتیاطی و نداشتن محافظ ایمنی موجبات سقوط کارگر و مصدومیت شدید کارگر را فراهم کرد.  به گزارش خبر راست، این حادثه در ساعت ۱۱:۰۵ دقیقه صبح امروز ۳۰ مهر ۹۶ به مرکز ستادفرماندهی ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد که سریعا یکدستگاه خودروی نجات بهمراه ۳ آتش نشان از ایستگاه ۴ به محل حادثه […]

بی احتیاطی و نداشتن محافظ ایمنی موجبات سقوط کارگر و مصدومیت شدید کارگر را فراهم کرد.

 به گزارش خبر راست، این حادثه در ساعت ۱۱:۰۵ دقیقه صبح امروز ۳۰ مهر ۹۶ به مرکز ستادفرماندهی ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد که سریعا یکدستگاه خودروی نجات بهمراه ۳ آتش نشان از ایستگاه ۴ به محل حادثه اعزام واقع در بلوار دیلمان رشت اعزام شدند.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشان در این باره گفت: به محض رسیدن، کارگر ۵۳ ساله که در حین نصب داربست فلزی و نداشتن محافظ از طبقه دوم بر بالکن طبقه اول سقوط کرده بود مشاهده می شد.

وی در ادامه با بیان اینکه سریعا بواسطه شرایط نامساعد جسمی مصدوم نسبت به اقدامات امدادی و پزشکی با همکاری عوامل اورژانس اقدام شد، افزود: آتش نشانان نسبت به انتقال مصدوم به مکان امن جهت اعزام به مراکز درمانی اقدام نمودند.


شماره خبر 11325 - 2017/10/22
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com