بدون دیدگاه
2017/10/22 - 12:35

سخنگوی شورای شهر تهران؛

واکنش شورا به ممنوع‌التصویری شهردار تهران

سخنگوی شورای شهر تهران، ری و تجریش در واکنش به ممنوع‌التصویری شهردار تهران اظهار کرد: انتظار ما از سازمان صداوسیما این است که به مانند سال‌های گذشته

سخنگوی شورای شهر تهران، ری و تجریش در واکنش به ممنوع‌التصویری شهردار تهران اظهار کرد: انتظار ما از سازمان صداوسیما این است که به مانند سال‌های گذشته رویکرد حمایتی خود را از مدیریتی شهری تداوم ببخشد. به گزارش خبر راست، علی اعطا ظهر امروز در نشست خبری در پاسخ به ممنوع‌التصویری شهردار تهران گفت: دو […]

سخنگوی شورای شهر تهران، ری و تجریش در واکنش به ممنوع‌التصویری شهردار تهران اظهار کرد: انتظار ما از سازمان صداوسیما این است که به مانند سال‌های گذشته رویکرد حمایتی خود را از مدیریتی شهری تداوم ببخشد.

به گزارش خبر راست، علی اعطا ظهر امروز در نشست خبری در پاسخ به ممنوع‌التصویری شهردار تهران گفت: دو مطلب در این خصوص وجود دارد. اینکه رییس شورا در جلسه اخیر توضیح روشنی دادند و اعلام کردند که انتظار داریم صداوسیما به مانند ۱۴ سال گذشته که رویکرد حمایتی از مدیریت شهری داشته این روال تداوم داشته باشد.

وی با بیان اینکه ما به جمع‌بندی قطعی در مورد ممنوع‌التصویری نجفی نرسیده‌ایم، گفت: چرا که اخبار پوشش داده می‌شوند اما آنطور که باید پوشش نمی‌دهند و انتظار ما بیشتر است.

سخنگوی شورای شهر تهران افزود: ارزیابی ما اینگونه نیست که ممنوع‌التصویری صورت گرفته و انتظار داریم این حمایت‌ها تداوم داشته باشد و در ادامه از رییس صدا و سیما کسب اطلاعات می‌شود.

اعطا همچنین از دیدار اعضای شورای شهر تهران با رییس جمهور خبر داد و گفت: ما درخواست دیدار با سران سه قوه را داشتیم که دیدار با لاریجانی انجام شد و به زودی با رییس جمهور دیدار خواهیم داشت.

سخنگوی شورای شهر تهران در مورد دیدار اعضا با مقام معظم رهبری نیز گفت: درخواست دیدار با رهبری را ارائه کرده و منتظر تعیین وقت هستیم.


شماره خبر 11318 - 2017/10/22
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com