بدون دیدگاه
2017/04/07 - 12:24

رئیس پلیس راه استان گیلان خبرداد:

عجله و شتاب ۲ خودرو در لاهیجان ۲ کشته برجای گذاشت

رئیس پلیس راه استان گیلان گفت: درساعت ۰۱۰۰ بامداد امروز دو دستگاه سواری ۲۰۶ که از سمت لاهیجان به لنگرود در حال حرکت بودند به علت سرعت بالای دو خودرو و تغییر مسیر ناگهانی یکی از خودرو ها پس از برخورد با هم با تیر چراغ وسط جاده برخورد می نمایند .

به گزارش خبرراست، رئیس پلیس راه استان گیلان گفت: درساعت ۰۱۰۰ بامداد امروز دو دستگاه سواری ۲۰۶ که از سمت لاهیجان به لنگرود در حال حرکت بودند به علت سرعت بالای دو خودرو و تغییر مسیر ناگهانی یکی از خودرو ها پس از برخورد با هم با تیر چراغ وسط جاده برخورد می نمایند . رئیس […]

به گزارش خبرراست، رئیس پلیس راه استان گیلان گفت: درساعت ۰۱۰۰ بامداد امروز دو دستگاه سواری ۲۰۶ که از سمت لاهیجان به لنگرود در حال حرکت بودند به علت سرعت بالای دو خودرو و تغییر مسیر ناگهانی یکی از خودرو ها پس از برخورد با هم با تیر چراغ وسط جاده برخورد می نمایند .

رئیس پلیس راه استان گیلان با بیان این خبر افزود: در ساعت ۰۱۰۰ بامداد امروز دو دستگاه سواری ۲۰۶ که از سمت لاهیجان به لنگرود در حال حرکت بودند به علت سرعت بالای دو خودرو و تغییر مسیر ناگهانی یکی از خودرو ها پس از برخورد با هم با تیر چراغ وسط جاده برخورد می نمایند.

وی در ادامه گفت: در برخورد این حادثه راننده یکی از ۲۰۶ ها و سرنشین آن خودرو به علت شدت صدمات وارده که هر دو مردی (۲۹) و (۲۷) ساله بودند در دم فوت و سه نفر دیگر به بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ محمد پور در پایان ضمن تاسف به این حادثه ناگوار اشاره داشت: رانندگان حتما در حین رانندگی با سرعت مطمئنه تردد کنند تا بتوانند از بروز حوادث احتمالی پیشگیری کنند.


شماره خبر 1086 - 2017/04/07
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com