بدون دیدگاه
2017/09/27 - 12:29

توجه رسانه‌های خارجی به مراسم تشییع باشکوه پیکر شهید حججی

رسانه‌های غربی با اشاره به فرهنگ شهادت در مذهب شیعه، حضور مقام رهبری در مراسم تشییع پیکر شهید حججی را مورد توجه قرار دادند.

رسانه‌های غربی با اشاره به فرهنگ شهادت در مذهب شیعه، حضور مقام رهبری در مراسم تشییع پیکر شهید حججی را مورد توجه قرار دادند. به گزارش خبر راست، نقل از آسوشیتدپرس، هزاران ایرانی برای تشییع پیکر یکی از سپاهیانی که توسط داعش در سوریه به شهادت رسید جمع شدند. این مراسم توسط دولت در تهران […]

رسانه‌های غربی با اشاره به فرهنگ شهادت در مذهب شیعه، حضور مقام رهبری در مراسم تشییع پیکر شهید حججی را مورد توجه قرار دادند.

به گزارش خبر راست، نقل از آسوشیتدپرس، هزاران ایرانی برای تشییع پیکر یکی از سپاهیانی که توسط داعش در سوریه به شهادت رسید جمع شدند. این مراسم توسط دولت در تهران برنامه‌ریزی شده است.

این پایگاه خبری در ادامه نوشت: « شهادت محسن حججی جوان ۲۵ ساله، ایرانی‌ها را عصبانی کرده است. ایران شهدای زیادی در پی اعزام نیروهایش در عراق و سوریه برای مبارزه با داعش داشته است.»

اسوشیتدپرس نوشت: «مراسم روز چهارشنبه تشییع پیکر این شهید در تهران با حضور رهبر ایران برگزار شد. آیت الله خامنه‌ای رهبر ایران در کنار پیکر محسن حججی که پوشیده شده از پرچم ایران بود، نماز اقامه کرد.»

این پایگاه خبری در ادامه نوشت: «از زمان شهادت محسن حججی، هنرمندان و دیگران صحنه مرگ حججی را در ویدئو و یا در قالب نقاشی‌هایی یادآوری کرده‌اند. شهادت آگاهانه ابعاد مقدسی در مذهب شیعه دین اسلام دارد.»

پایگاه خبری فاکس نیوز و ای بی سی نیوز نیز به مراسم تشییع پیکر این شهید در تهران توجه کرده و گزارش آسوشیتدپرس در این خصوص را بازنشر کرده‌اند.


شماره خبر 10452 - 2017/09/27
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com