بدون دیدگاه
2017/04/04 - 13:37

سید کاظم دلخوش:

بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای گیلان تسریع شود

هرگونه تعلل در بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای گیلان موجب اختلال در روند کار و پاسخگویی به آنها می‌شود.

به گزارش خبرراست، سید کاظم دلخوش صبح امروز در نشست هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای گیلان خواستار تسریع در روند بررسی، رسیدگی و اعلام نتایج تایید و یا رد صلاحیت داوطلبان در انتخابات شوراهای استان گیلان شد. وی با اشاره به تعداد بالای ثبت نام کنندگان در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای گیلان اظهار […]

به گزارش خبرراست، سید کاظم دلخوش صبح امروز در نشست هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای گیلان خواستار تسریع در روند بررسی، رسیدگی و اعلام نتایج تایید و یا رد صلاحیت داوطلبان در انتخابات شوراهای استان گیلان شد.

وی با اشاره به تعداد بالای ثبت نام کنندگان در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای گیلان اظهار کرد: با توجه به اعلام قبلی این هیأت مبنی بر اینکه هیأت‌های اجرایی موظف هستند در پایان هر روز نام‌نویسی، پرونده ثبت نام کنندگان را برای بررسی رد یا تایید صلاحیت به مراجع چهارگانه مندرج در قانون انتخابات ارسال کنند، هرگونه تعلل در این مورد سبب اختلال در روند اجرای کار و پاسخگویی به داوطلبان می‌شود.

رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی گیلان تصریح کرد: از مراجع رسیدگی کننده به پرونده‌ها می‌خواهیم نسبت به بررسی مدارک ارسالی استان برای سرعت بخشیدن به این امر اقدام کنند.


شماره خبر 1002 - 2017/04/04
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com