6 اسفند 1402

هریک از مشمولین سهام عدالت جداگانه حساب شبا تهیه کند/ سود به حساب سرپرستان واریز نمی‌شود

به گزارش خبرراست، در حالی که در روزهای گذشته سازمان خصوصی‌سازی اطلاعیه مبنی بر تهیه شماره حساب برای مشمولین سهام عدالت منتشر کرده بود ؛ ابهامات فراوانی در این‌باره و در خصوص نحوه تهیه آن و ارائه آن به سامانه سهام عدالت ایجاد شد.
در این رابطه،جعفر سبحانی مشاور رئیس سازمان خصوصی‌سازی در خصوص ابهامات دریافت شماره حساب از ارائه آن به سامانه سهام عدالت گفت: اطلاعیه اخیر سهام عدالت مبنی بر تهیه شماره حساب برای مشمولین سهام عدالت بوده و هنوز زمان وارد کردن این شماره حساب به سامانه سهام عدالت فرا نرسیده است.
وی در این باره ادامه داد: تهیه شماره حساب برای مشمولین سهام عدالت همانند دریافت یارانه نبوده و به حساب سرپرستان خانوار واریز نمی‌شود بلکه تمامی مشمولین باید به طور جداگانه حساب شبا باز کنند و یا در صورت داشتن حساب با مراجعه به دستگاه‌های خود پرداز حساب شبا دریافت کنند تا سود سهام عدالت بعد از ثبت شماره حساب در سامانه به حساب شخص افراد واریز شود و امکان واریز سود به حساب سرپرستان خانوار وجود ندارد.
براساس این گزارش تمامی افراد خانوار و مشمولین سهام عدالت باید به صورت جداگانه حساب شبا دریافت کنند و پس از اعلام سازمان خصوصی‌سازی آن را وارد سامانه عدالت کرده و منتظر زمان واریز سود سهام عدالت که برای نیمه دوم سال پیش‌بینی شده، باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *