4 اسفند 1402

فراخوان جشنواره آخرین آفتاب در استان گیلان آغاز شد+ جزئیات

جشنواره آخرین آفتاب با هدف تولید آثار فاخر در موضوعات مرتبط با انتظار و مهدویت در استان گیلان برگزار می شود.

 

به گزارش خبر راست، مسئول سازمان فضای مجازی سراج در گیلان گفت: فراخوان جشنواره آخرین آفتاب با موضوعات مرتبط با مهدویت و انتظار در استان گیلان آغاز شد.

سجاد ستوده در گفت و گویی با اشاره به اینکه فراخوان جشنواره آخرین آفتاب با موضوعات مرتبط با مهدویت و انتظار در استان گیلان آغاز شد اظهار داشت: جشنواره آخرین آفتاب در رشته های طراحی، نقاشی دیجیتال، تایپو گرافی و موشن گرافیک برگزار می شود.

مسئول سازمان مجازی سراج در گیلان بومی بودن شرکت کنندگان را یکی از شرایط شرکت در جشنواره اعلام کرد و افزود: هر یک از شرکت کنندگان می توانند در تمامی بخش های مذکور این جشنواره شرکت نمایند.

مسئول سازمان مجازی سراج در گیلان با اشاره به خلا تولید آثار فاخر و ارزشمند در زمینه رشته های نام برده در جشنواره مذکور تصریح کرد: جشنواره آخرین آفتاب با هدف تولید آثار فاخر در موضوعات مرتبط با انتظار و مهدویت در استان گیلان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه در بخش موشن گرافیک آثار ارسالی حداقل یک دقیقه در نظر گرفته شده است افزود: به همراه هر اثر ارسالی از شرکت کنندگان، مشخصات افراد در قالب یک فایل word شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، آدرس محل سکونت و ایمیل، شماره تلفن همراه و تلگرام، نرم افزارهای استفاده شده در تولید اثر به دبیرخانه ارسال شود.

ستوده با بیان اینکه از شرکت کنندگان جشنواره آخرین آفتاب در مراسم ویژه ای تقدیر می شود خاطرنشان کرد: به آثار منتخب جشنواره مذکور جوایز ارزنده نقدی و غیر نقدی اهدا شده و آثار ارسال شده به دبیرخانه این جشنواره در قالب نرم افزار های مختلف منتشر و در اختیار عموم قرار داده می شود.

وی بیان کرد: از هنرمندان و شرکت کنندگان جشنواره آخرین آفتاب به منظور تولید محصولات فرهنگی در موضوعات مختلف در دفتر استانی سازمان سراج در گیلان دعوت می شود.

مسئول سازمان مجازی سراج در گیلان مهلت ارسال آثار را تا ۳۱ اردیبهشت امسال عنوان کرد و با بیان اینکه آثار جشنواره با فرمت زیپ به آدرس را gilan@seraj.ir ارسال شود تصریح کرد: علاقمندان جشنواره آخرین آفتاب برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه این جشنواره می توانند با شماره تلفن ۰۹۳۹۱۰۹۳۹۴۴ تماس حاصل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *