12 اسفند 1402

شانس صعود تیم فوتبال داماش به جمع مدعیان

به گزارش خبر راست، سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان پس از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر شهرداری فومن گفت: با پیروزی در این دیدار به جدول بازگشتیم و شانس صعود ما افزایش یافت.

هادی طباطبایی افزود: خوشبختانه در 2 بازی اخیر توانستیم از فرصت های به دست آمده بهتر استفاده کنیم و به پیروزی برسیم و در جدول نیز صعود کنیم.

طباطبایی گفت: البته هماهنگی خوبی بین بازیکنان ایجاد شده و شاهد این هماهنگی نیز بین تماشاگران هستیم تا استرس کمتری به بازیکنان وارد شود و هدف ما این است که با یکدلی و حمایت طرفداران خود، بتوانیم نتایج مطلوب تری کسب کنیم.

وی ادامه داد: امیدواریم که در 4  بازی باقی مانده نیز بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم و به رقابت های لیگ دسته اول صعود کنیم تا جواب محبت هواداران را بدهیم.

سرمربی داماش اضافه کرد: در بازی برابر شهرداری فومن نیز حاشیه بسیار زیاد بود که اعتراضات بی مورد و همچنین اشتباهات داوری منجر به حاشیه های زیاد این بازی شد.

طباطبایی خاطرنشان کرد: ما علاوه براینکه یک گل به ثمر رساندیم  یک گل نیز به اشتباه آفساید اعلام شد و همچنین یک موقعیت مناسب دیگر داشتیم که آن موقعیت نیز از سوی کمک داور آفساید اعلام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *