6 اسفند 1402

ثبت نام حج تمتع در استان گیلان آغاز شد

به گزارش خبرراست، حسن فعال ‌چهارشنبه شب در نشست خبری در رشت با اشاره به اینکه همزمان با کل کشور ثبت نام حج تمتع در استان گیلان آغاز شد اظهار داشت: ثبت نام حج تمتع از سوی سازمان حج و زیارت در بانک‌های ملی آغاز شده است.

مدیرحج و زیارت استان گیلان با بیان اینکه زائران گیلانی با مراجعه به بانک‌های ملی می‌توانند ثبت نام خود را انجام دهند افزود: دارندگان فیش‌های ثبت نامی حج تمتع 31 تیرماه سال 95 می‌توانند با به همراه داشتن قبوض و اسناد ثبت نامی برای واریز مبلغ علی الحساب به بانک‌های ملی مراجعه کنند.

وی با تاکید بر اینکه ثبت نام حج تمتع همزمان با سراسر کشور از 23 فروردین به‌مدت 10 روز انجام می‌شود گفت: شعب بانک ملی پس از بررسی‌های لازم درباره ثبت نام شوندگان به محاسبه اصل و سود مبلغ ودیعه‌گذاری اقدام می‌کنند و مبلغ  مابه‌التفاوت را که تا سقف 10 میلیون تومان است از زائران دریافت می‌کنند.

فعال با اشاره به اینکه این ثبت نام به‌مدت 10 روز در کشور و استان انجام می‌شود خاطرنشان کرد: شعبات بانک ملی استان گیلان از سوی سازمان حج و زیارت استان گیلان تا 10 روز آینده پذیرای ثبت نام کنندگان سفر حج تمتع هستند.

مدیرحج و زیارت گیلان داشتن گذرنامه بین المللی انفرادی معتبر را از ضروریات سفر حج تمتع زائران دانست و اظهار داشت: متقاضیان اعزام به حج تمتع در صورت عدم دارا بودن گذرنامه معتبر هر چه سریع‌تر نسبت به دریافت گذرنامه اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *