5 اسفند 1402

حضور تکواندوکار گیلانی در مسابقات بین المللی جام ریاست جمهوری یونان

یک تکواندوکار گیلانی در مسابقات بین المللی جام ریاست جمهوری یونان حضور یافت.

به گزارش خبر راست، محسن سترگی اظهار کرد: آرمین هادی پور تکواندوکار گیلانی به همراه تیم ملی عازم یونان شده تا در رقابت های بین المللی جام ریاست جمهوری یونان شرکت کند.

رئیس هیات تکواندو استان گیلان گفت: بر این اساس، هادی پور تکواندوکار شایسته گیلانی در وزن 54- کیلوگرم در این دوره از رقابت ها به مصاف حریفان خود خواهد رفت.

وی اظهار کرد: رقابت های تکواندو بین المللی جام ریاست جمهوری یونان از روز گذشته آغاز شده و آرمین هادی پور از گیلان نیز ، امروز(شنبه) برابر رقبای خود قرار می گیرد.

سترگی ادامه داد: امیدواریم که هادی پور بتواند در رقابت های بین المللی جام ریاست جمهوری یونان بدرخشد و با غلبه برابر رقبای خود، مدال طلای این مسابقات را کسب کند.

وی بیان کرد: رقابت های تکواندو بین المللی جام ریاست جمهوری یونان امتیاز المپیکی دارد و امتیازات این مسابقات برای کسب سهمیه المپیک محسوب می شود.

رئیس هیات تکواندو گیلان خاطرنشان کرد: به همین دلیل استقبال از این دوره از رقابت ها بسیار بالاست و بیش از یکهزار و 600 تکواندوکار از 54 کشور جهان در آن حضور یافته اند.

در استان گیلان بیش از هشت هزار ورزشکار به صورت سازمان یافته در رشته ورزشی تکواندو ، در 2 بخش بانوان و آقایان و در رده های سنی مختلف فعالیت دارند.

 

ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *