5 اسفند 1402

تبلیغ برای فتنه گران و بی‌حرمتی به مدافعین حرم در گروه تلگرامی عضو شورای شهر

خبر راست:  با اتمام زمان قانونی ثبت نام کاندیداهای شورای شهر و تأکیدات مکرر شورای نظارت مبنی بر غیر قانونی بودن تبلیغات پیش از موعد، برخی از کاندیداهای شورای شهر رشت از ماه ها قبل با تشکیل گروه ها و کانالهای مختلف، تبلیغات انتخاباتی خود را آغاز نموده اند.

البته با توجه فراگیر بودن این امر و عدم وجود ساز و کار مناسب برای جلوگیری از اینگونه تخلفات، تقریبا اکثر کاندیداها تبلیغات خود را در فضای مجازی با شدت آغاز نموده اند.

آنچه باعث تأسف و نگرانی است اینکه برخی از کاندیداها از وجود فضای بهم ریخته مجازی سوء استفاده نموده و با راهکارهای نامناسب درصدد جلب توجه و جلب آرای اقشار مختلف می باشند.

بر اساس قوانین بالادستی موجود ، استفاده از تصاویر سران فتنه که در وقایع تأسف بار فتنه ۸۸ نقش حامی و یا مسئولیت مستقیم داشته اند به اشکال مختلف ممنوع می باشد اما متأسفانه بارها و بارها شاهد استفاده ابزاری از این تصاویر در گروه و کانال منتسب به یکی از کاندیداهای شورای شهر می باشیم.

البته فرد مورد نظر در حال حاضر به عنوان عضو شورای شهر مشغول به فعالیت می باشد و از قضا خود را حامی قشر مذهبی و هیأتی می داند و هر از چند گاهی هم در مساجد و محافل مذهبی حضور پیدا می کند!

اخیرا در یک گروه تلگرامی منتسب به فرد مورد نظر که اکثریت لیدرهای انتخاباتی ایشان حضور دارند و خود وی ادمین گروه نیز می باشد به شکلی وقیحانه و غیر قابل باورتوسط نزدیکان این عضو شورا نسبت به مدافعین حرم بی حرمتی میشود و همچنین بصورت فتو تیتر فعالیت تبلیغی علیه نظام  صورت میگرد و بارها علیه مسئولان نظام نسبت های ناروا  داده میشود که علی رغم حضور همین عضو شورا هیچگونه واکنش مناسبی صورت نگرفت که هیچ ، حتی با یکی از اعضای گروه که در مقابل این عمل ناجوانمردانه موضع گرفت نیز برخورد گردید و از گروه اخراج شد.

عضو شورای مورد نظر که توانسته در دور قبل انتخابات با حمایت قشر زیادی از هیئات مذهبی به عنوان عضو شورا شهر رشت انتخاب شود در پیام خصوصی به یکی از اعضای گروه تذکر داده اند که بنده نمی توانم به این دوستان تذکر بدهم که چه بکنند یا چه نکنند بهتره شما کاسه داغ تر از آش نباشی…!

هر چند برای بسیاری از دوستان قدیمی، دوگانگی های رفتاری ایشان از مدت ها قبل مشخص گردیده است. امید است در انتخابات پیش رو امت مومن و انقلابی نسبت به انتخاب خود دقت و تأمل بیشتری داشته باشند.

تمامیه اسناد و اسکرین شات این گروه در تحریریه گیلان نوین موجود می باشد و به دلیل وقیحانه بودن پیام ها و تصاویر و به منزله حفظ حرمت خانواده های معظم شاهد مدافعین حرم از انتشار آن پرهیز شد.

منبع:گیلان نوین

تاریخ انتشار : یکشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۳۹۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *