12 اسفند 1402

شهردار رشت در سمت خود ابقا شد

به گزارش خبرراست، جلسه استیضاح شهردار رشت که صبح یک شنبه در صحن علنی شورای شهر آغاز شده بود، با ابقای ثابت قدم در سمت خود به پایان رسید.

این جلسه سه ساعته که با استماع سخنان موافقان و مخالفان و همچنین توضیحات شهردار درباره سوالات مطروحه در طرح استیضاح همراه بود، در نهایت شورانشینان با هفت رای مخالف، شش رای موافق و دو رای ممتنع از مجموع آرا، به ماندن شهردار رشت در سمت خود رای مثبت دادند.

ثابت قدم در جلسه صدو هفتاد و یکم شورای شهر رشت نسبت به تعویق در پرداخت حقوق و کسورات بیمه ای کارکنان به ویژه پاکبانان، نگهبانان و رانندگان ناوگان اتوبوسرانی، همچنین درباره کیفیت اجرای آسفالت در خیابان های شهر و جمع آوری کیوسک های عابربانک متعلق به بانک شهر توضیحاتی به اعضا ارائه کرده بود که اما پس از بحث و اظهار نظرات اعضا، هشت عضو شورا به قانع نشدن از پاسخ های شهردار رای دادند.

طرح استیضاح شهردار رشت، برای دومین بار است که طی امسال از سوی شورای این شهر مطرح می شود.

در مرداد ماه امسال نیز یک سوم اعضای شورای شهر رشت پس از اینکه توضیحات شهردار به شش سوال را قانع کننده ندانستند، ثابت قدم را برای موضوعات مطروحه مورد استیضاح قرار دادند اما در نهایت شورا رای به ادامه کار شهردار داد و اعضا اعلام کردند که با اعطای فرصت چندماهه به شهردار خواستار ارتقای مدیریت شهری هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *