6 اسفند 1402

بازگشت شبنم قلی خانی به تلویزیون با یک سریال جدید

شبنم قلی خانی درباره حضور دوباره خود در تلویزیون تصریح کرد: به امید خدا از تیرماه امسال برای تولید سریال “آنام” به کارگردانی “جواد افشار” و تهیه کنندگی “اسماعیل عفیفه” جلوی دوربین خواهم رفت

به گزارش خبر راست، شبنم قلی‌خانی بازیگر تئاتر و تلویزیون درخصوص حضور خود در کاخ جشنواره بین‌المللی فیلم فجر گفت: من سال گذشته نیز به اینجا آمدم. کلاً حضور در بخش جهانی فجر را به علت آشنایی با کارگردان‌ها و آثار بین‌المللی دوست دارم.

وی ادامه داد: این چند روز درگیر نمایش کافه طره بودم و امروز اولین باری است که فرصت کرده و به کاخ جشنواره آمده‌ام.

بازیگر سریال “مریم مقدس” درخصوص حضور نمایش کافه طره به کارگردانی “نوشین تبریزی” افزود: کافه طره داستانی آرام، عاشقانه و جذاب دارد که من بازی در آن نقش و این تئاتر را بسیار دوست داشتم و آن را قبول کردم.

وی درباره حضور دوباره خود در تلویزیون تصریح کرد: به امید خدا از تیرماه امسال برای تولید سریال “آنام” به کارگردانی “جواد افشار” و تهیه کنندگی “اسماعیل عفیفه” جلوی دوربین خواهم رفت.

قلی‌خانی درباره حاشیه‌های بوجود آمده درخصوص نمایش “کافه طره” اذعان کرد: بله برخی حواشی درباره این نمایش بوجود آمده است. من اطلاع چندانی ندارم و درباره آن فقط شنیده‌ام که تیزر این تئاتر از شبکه جم پخش شده است. آن طور که شنیدم آن شبکه تیزر کار ما را از َشبکه آپارات برداشته است.

وی این اتفاق را نادرست خواند و ادامه داد: این کار یعنی پخش تیزر از آن شبکه کاملاً اشتباه است زیرا مخاطبان این شبکه اصلاً تئاتری نیستند و اگر نه باید بعد از این تبلیغات سالن ما هر شب پر میشد. شبکه جم هیچ وقت گزینه خوبی برای تبلیغات نیست و این عمل هم خودسرانه و سواستفاده شبکه جم بوده است.

قلی‌خانی با حمایت از کارگردانان زن سینمای ایران خاطرنشان کرد: در جشنواره داخلی و جهانی فجر از یک نکته بسیار خوشحال شدم و آن حمایت از کارگردانان زن و حضور پر قدرت آنها در جشنواره فجر بود. خیلی خوشحالم که به این کارگردانان فضا داده شده تا حتی به عنوان کار اول در جشنواره فجر حاضر شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *