6 اسفند 1402

اقتصاد یک کشور زمانی موفق است که تولید محور باشد

نایب رئیس فراکسیون مستقلان ولایی گفت:‌ نامگذاری امسال انتخاب بسیار درستی بوده که از ضرورت‌های اجتناب‌ناپذیر کشور محسوب می‌شود.
غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم رشت و عضو هیأت رئیسه فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی در با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب، اظهار داشت: همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب هم به درستی فرمودند، دشمنان ما تصورشان این است که پاشنه آشیل ما می‌تواند موضوعات اقتصادی باشد چرا که به برکت خون شهدا می‌دانند از طریق مسائل نظامی، جنگ و حمله و گزینه‌های روی میز نتیجه‌ای نخواهند گرفت.

وی افزود: دشمن فکر می‌کند فقط در جهت ناراضی‌تراشی مردم باید حرکت کند که بتواند اتفاقی را رقم بزند و آن ناراضی تراشی؛ فشارهای اقتصادی است.

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به اینکه جا دارد ما در حوزه اقتصاد کار کنیم و برنامه داشته باشیم، عنوان کرد: نکته‌ای که باید مدنظر همه باشد این است که بدانیم اقتصاد کشوری موفق بوده که توانسته تولید محور باشد.

وی با بیان اینکه تولید محوری یعنی اقتصاد پایدار، خاطرنشان کرد: طبیعی است زمانی که تولید محوری هدف می‌شود، اشتغال خودبه خود در آن مستتر است و تامین خواهد شد؛ لذا اینها باید با یکدیگر تجمیع شوند.

« من فکر می‌کنم شعار سال مبتنی بر نیازمندی‌های اساسی کشور است و بزرگان کشور تصمیماتی می‌گیرند که آن را شعار سال کنند که همه حول آن محور بچرخند.»

جعفرزاده ایمن‌آبادی در ادامه گفت: تمامی مشکلات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کشور به سبب مسئله تولید است و حل این مساله می‌تواند رافع بسیاری از مشکلات باشد.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی در خاتمه یادآور شد: از این حیث نامگذاری امسال انتخاب بسیار درستی بوده که از ضرورت‌های اجتناب‌ناپذیر کشور محسوب می‌شود.

شاهد شمال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *