4 اسفند 1402

اعترافات سیاه دو قلوهای شیطان به آزار و اذیت زن جوان

به گزارش خبر راست، پانزدهم فروردین زن جوانی ساکن شرق تهران ( منطقه نارمک ) به همراه پدرش به کلانتری 144 تهرانپارس مراجعه و عنوان داشت که توسط دو سرنشین یک دستگاه خودرو سواری ال 90 مورد آزار و اذیت و سرقت قرار گرفته است.
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “سرقت همراه با آزار و اذیت” و به دستور رئیس شعبه سوم دادگاه کیفری تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
خانم جوان با حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: ساعت 21 روز گذشته  از میدان هفت حوض  به عنوان مسافر و به مقصد فلکه اول تهرانپارس سوار یک دستگاه خودرو ال 90 سفیدرنگ شدم. راننده و سرنشین خودرو که حدودا 30 ساله بودند ، بعد از طی مسافت کوتاهی تغییر مسیر دادند ؛ سرنشین جلو به عقب خودرو آمد و با تهدید چاقو مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. در ادامه راننده ال 90 نیز مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و پس از سرقت گوشی تلفن همراه ، یک زنجیر و گوشواره طلا ، من را در خیابان اتحاد از خودرو بیرون انداخته و از محل متواری شدند.
با توجه به حساسیت موضوع تیم ویژه ای از کارآگاهان اداره شانزدهم تحقیقات پلیسی جهت شناسایی و دستگیری دو متهم پرونده وارد عمل شدند.
در اولین مرحله از اقدامات پلیسی، با بهره گیری از اطلاعات بدست آمده از شاکی پرونده ، کارآگاهان موفق به شناسایی خودرو ال 90 متهمان شدند.
با شناسایی مالک خودرو ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که خودرو متعلق به فردی حدودا 60 ساله است که به هیچ عنوان با مشخصات ظاهری متهمان پرونده همخوانی نداشت ؛ در ادامه و با اقدامات پلیسی ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که مالک خودرو دارای دو پسر دوقلو بنام های حامد و حمید 30 ساله  است و ال 90 نیز در اختیار آنها قرار دارد.
با شناسایی  تصاویر حامد و حمید از سوی شاکی پرونده ، دستگیری این دو نفر در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت ؛ در بررسی سوابق حامد و حمید ، مشخص شد که آنها از مجرمین سابقه دار در زمینه زورگیری و سرقت به ویژه سرقت منزل هستند که به تازگی در زمینه خرید و فروش و نگهداری موادمخدر نیز فعال شدند.
در شرایطی که برادران دوقلو به واسطه ارتکاب جرایم مختلف در محل سکونتشان در خیابان دماوند – بعد از پل خاقانی حضور نداشتند ، شناسایی دیگر محل های تردد آنها در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و همزمان با آن دستور توقیف خودرو ال 90 و دستگیری سرنشینان آن نیز در سیستم جامع پلیس ثبت شد.
در ادامه اقدامات پلیسی، کارآگاهان اداره شانزدهم اطلاع پیدا کردند که یکی از برادران بنام “حمید” در محدوده محل سکونتشان مشاهده شده است که بلافاصله این محل تحت کنترل نامحسوس قرار گرفت و سرانجام 19 فروردین و در شرایطی که حمید  قصد خروج از منزل را داشت ، وی را دستگیر و به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند.
حمید پس از انتقال به اداره شانزدهم پلیس آگاهی صراحتا به اقدام شیطانی و سیاه خود و برادرش اعتراف  و در اظهاراتش عنوان داشت:در شب حادثه به همراه برادرم حامد با خودرو ال 90 پدرمان بیرون رفتیم. در میدان هفت حوض ، خانم جوانی را به عنوان مسافر سوار ماشین کردیم. حامد راننده بود و من در صندلی جلو خودرو نشسته بودیم که ناگهان در حین حرکت ، من از صندلی جلو به عقب رفتم و با تهدید و ضرب و جرح اموال وی شامل کیف ، انگشتر و گردنبند طلا و گوشی تلفن همراه این خانم را سرقت و در ادامه با تهدید و زور …. ؛ در انتهای اتوبان قدیم اسبدوانی لحظه ای توقف کردیم و جایم را با برادرم عوض کردیم. من پشت فرمان نشسته بودم و برادرم حامد نیز تهدید و زور …. ؛ نهایتا آن خانم جوان را در مکانی خلوت و تاریک در خیابان اتحاد از ماشین پیاده کرده و از محل متواری شدیم.
شیطان صفت
با اعترافات صریح حمید ، مخفیگاه مجردی دو برادر در محدوده شرق تهران شناسایی و در شرایطی که حامد از دستگیری برادرش اطلاعی نداشت  ، او نیز در داخل مخفیگاهشان دستگیر و پس از انتقال به اداره شانزدهم پلیس آگاهی ، اظهارات و اعترافات برادرش را تأیید کرد.
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضایی ، هر دو متهم روانه زندان شدند. همزمان تحقیقات جهت شناسایی دیگر شکات احتمالی پرونده در دستور کار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است لذا از شکات احتمالی دعوت می شود تا برای شناسایی تصاویر متهمان به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *