10 اسفند 1402

از احمدی‎نژاد انتظاری جز سرکشی از فرمان رهبری نمی‌رفت|نظر رهبری حکم قانونی است

به گزارش خبرراست،  غلامعلی جعفرزده ایمن آبادی، در واکنش به اعلام کاندیداتوری احمدی نژاد و بقایی اظهار داشت: از ثبت نام احمدی نژاد در انتخابات متعجب نشدیم این انتظار می رفت که او از فرمان رهبری سرکشی کند.

نماینده مردم رشت در مجلس دهم شورای اسلامی با تاکید براینکه سرکشی احمدی نژاد از رهبری مسبوق به سابقه است، ادامه داد: احمدی نژاد تصور می کند با ایجاد فتنه ۹۶ هم می تواند به نوایی برسد که البته کور خوانده است.

وی گفت: مردم به شدت از ثبت نام احمدی نژاد ناراحت هستند چرا که احساس می کند که او می خواهد کشور را بهم بریزد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه از دستگاه قضا به دلیل عدم برخورد با احمدی نژاد، اظهار داشت: در این مدت دستگاه قضا با تسامح و تساهل با او برخورد کرده است، همچنین از دادستان گله داریم که چرا نسبت به فعالیت زودهنگام انتخاباتی احمدی نژاد واکنش نشان نداد.

جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به فرمان رهبری برای عدم ورود احمدی نژاد به انتخابات، عنوان کرد: فرمان رهبری توصیه نبود، بلکه اعتقاد داریم که توصیه، سفارش و هر پیغامی از رهبری حکم قانونی است و نباید نظر رهبری در هیچ جا شکسته شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه نظر رهبری حکم قانونی است، گفت: انتظار داریم شورای نگهبان بلافاصله احمدی نژاد را رد صلاحیت کند و امیدواریم دستگاه قضا طبق تخلفاتی که او، بقایی و مشایی داشته با آنها برخورد کند.

جعفرزاده ایمن آبادی تاکید کرد: این سرکشی و  طغیان ناشی از غرور و تکبر و روحیه و نیت ناپاک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *